Yeni nesil laptoplar ne zaman çıkacak?

Kalden

Hectopat
2024 neslinin yeni laptopları ne zaman çıkacak? RTX 4070 laptoplar bu sene yaygınlaşır mı? Acer Nitro 16 RTX 4070 laptop 49K şu an da önümüzdeki 2-3 ay içerisinde almayı planlıyorum daha iyi bir laptop o fiyatta bulabilir miyim? Bütçeyi 60'a kadar zorlarım ama gerek duymasın 7840 ile 7940 arasında aşırı fark olmaması ekranının %100 sRGB 2K olması benim için yeterli gibi fikirleriniz neler önerilere açığım.

Gelecek olan modeller yeni nesil CPU ile gelecek ve her dönem olduğu gibi majör değişikliklerden ziyade küçük değişimler olur, yavaş yavaş yeni nesil CPU'lu modeller de gelmeye başladı zaten. Sizin alacağınız vakit daha da çoğalacaktır fakat cihaz tercih ederken aktif bütçedeki en iyi modeli tercih etmek en doğrusu olur. Fiyatların ne olacağı hiçbir zaman belli değil bu ülkede.

Gelecek olan modeller yeni nesil CPU ile gelecek ve her dönem olduğu gibi majör değişikliklerden ziyade küçük değişimler olur, yavaş yavaş yeni nesil CPU'lu modeller de gelmeye başladı zaten. Sizin alacağınız vakit daha da çoğalacaktır fakat cihaz tercih ederken aktif bütçedeki en iyi modeli tercih etmek en doğrusu olur. Fiyatların ne olacağı hiçbir zaman belli değil bu ülkede.

Evet suanlik 49kya alacağım Acer Nitro 16 bulabildiğim en iyi PC 2 ay içerisinde yeni bir şeyler çıkmazsa onda karar kılacağım gibi önerileriniz varsa araştırmak isterim.

Piyasa hep oynak, şu an yaptığım önerinin 2 ay sonra etkili olacağını pek sanmıyorum. Ama şu an en iyi tercih dediğiniz Nitro modeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı