Yeni Nesil PS4 Almak

Daha fazla  
Nasipse 1-2 ay sonra PS4 alacağım. Fakat hiç konsol kullanmadım. PS4'ü Vatan Bilgisayardan alacağım. Bu yüzden bazı merak ettiğim önemli sorular var. +PAL olarak almak istiyorum.
1) Alırken Türkiye standartlarına göre, türkçe dil olarak, x basınca ileri giden yani PAL olarak almak istiyorum. Fakat Vatan PC'den bakdığımda TUR, EUR, EAS modelleri var. Geneli EUR önerdi. Peki TUR ne oluyor? Onu alırsam EUR'a göre değişiklik olacak mı ? TUR modelide PAL mı? Çünkü 1TB C Chassis almak istiyorum ama sadece TUR olanlarında C Chassis yazıyor. TUR ile EUR arasında fark varsa one göre alacağım.
2) Vatan Bilgisayardan en son sürümünü almak istiyorum. 1 TB olan C kasa olan (son çıkan galiba) + PAL olanından. Hangisini alacağımı bilmiyorum direk link atarsanız sevinirim. Yanlışlıkla ntsc -u almak istemem.
SONY Star Wars Battlefront / PS4 1 TB C / TUR OYUN KONSOLU
Bunu almayı planlıyordum fakat TUR olduğundan ve PAL mı diye merak ettiğimden dolayı bu konuyu açtım.
3) 1-2 yıl sonra PS4' de örnek GTA V veye başka oyunlarda oynarken fps kaybı olur mu?
4) PS4 için Full HD LG modeli TV alacağım 1500-1800 TL arası önerirseniz sevinirim.
Kusura bakmayın baya yazdım fakat tam bilgim yokdu. Pişman olmak istemem.
Cevaplarınız için teşekkürler. 2 soruyu açıklayarak anlatırsanız sevinirim. İyi günler. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı