Yeni Nesil Sisteme SSD Önerisi

Kuty

Hectopat
Bahsettiğim kartlar temmuz ayında çıktığı gibi yeni bir sistem toplayacağım. Şu an bazı parçalarını satın aldım. Kasa ve GPU. Hepsi burada sitesinde %18 KDV kampanyası başladı ben de Samsung 960 EVO NVMe 250GB 3200MB-1500MB/s M.2 PCI-E SSD almak istiyorum. Yeni sistemimde bulunsun diye bu fiyata almak makul mudur? Fiyatına göre özellikleri iyi mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
samsung en kaliteli ssd'leri üretir. Bendeki 2 yıllık 850evo'nun hala 4-5 saniyede bilgisayarı açması kanıtıdır. Ayrıca garanti süresi diğer ssdlere göre uzundur. Bu demek değil ki Samsung dışındakiler kötüdür. Paranız yetiyorsa tabiki Samsung alın

Bahsettiğim kartlar temmuz ayında çıktığı gibi yeni bir sistem toplayacağım. Şu an bazı parçalarını satın aldım. Kasa ve GPU. Hepsi burada sitesinde %18 KDV kampanyası başladı ben de Samsung 960 EVO NVMe 250GB 3200MB-1500MB/s M.2 PCI-E SSD almak istiyorum. Yeni sistemimde bulunsun diye bu fiyata almak makul mudur? Fiyatına göre özellikleri iyi mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Bütçeniz yetiyorsa 850 Evo, yetmiyorsa Adata Su650 öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı