Yeni nesil XBOX fiyatları

• Konuyu başlatan srcn90
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 477

srcn90

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Öylesine gezerken denk geldi. Konsol işi hayatta bana göre değil, mümkün değil alıp oynamam ama şu 299 Dolar'lık konsolun Türkiye fiyatına bir bakın hele. Ne oldu bu Konsol Türkiye'ye gelene kadar yolda yedi içti de faturasını bize mi kitliyolar? Uçağın business class'ında mı geldi bu konsol? Gerçekten hiç iyiye gitmiyoruz. Gidişattan daha kötü olan bir şey varsa da bu duruma artık alışmış olmamız.

Çok yazık. Bir de 7499 TL yazıp üstünü çizmeleri yok mu? Allah'ım çıldırmalık! Sen o fiyatı zaten neye göre yazdın kime göre yazdın şerefli insan? Ben de 1 KG elma satıyorum, üstelik 1.000.000 TL yerine sadece ama sadece 100 TL, hemen almalısınız, çünkü indirimde.(!) Denetim gerekli acilen, bu aldatmaca indirimlere de denetim gerekli. Ama kim kimi denetleyecek ki? 299 Dolar'lık dandik konsolu 5399 TL'den satılmasına sebep olanlar mı?

Geç kaldın dostum :D.
Sen daha çok geç kaldın dostum :D.

Öylesine gezerken denk geldi. Konsol işi hayatta bana göre değil, mümkün değil alıp oynamam ama şu 299 Dolar'lık konsolun Türkiye fiyatına bir bakın hele. Ne oldu bu Konsol Türkiye'ye gelene kadar yolda yedi içti de faturasını bize mi kitlıyorlar? Uçağın business class'ında mı geldi bu konsol? Gerçekten hiç iyiye gitmiyoruz. Gidişattan daha kötü olan bir şey varsa da bu duruma artık alışmış olmamız.

Çok yazık. Bir de 7499 TL yazıp üstünü çizmeleri yok mu? Allah'ım çıldırmalık! Sen o fiyatı zaten neye göre yazdın kime göre yazdın şerefli insan? Ben de 1 KG elma satıyorum, üstelik 1.000.000 TL yerine sadece ama sadece 100 TL, hemen almalısınız, çünkü indirimde.(!) Denetim gerekli acilen, bu aldatmaca indirimlere de denetim gerekli. Ama kim kimi denetleyecek ki? 299 Dolar'lık dandik konsolu 5399 TL'den satılmasına sebep olanlar mı?

Yapacak tek bir şey var ya senin benim gibi insanlar birleşip ülke içinde bir konsol yapaçağız ya da izleyeçeğiz çünkü sen ya da ben bu ülkeyi kalkındıramazsak kimse yapamaz.

Sen daha çok geç kaldın dostum :D.

Var mı artıran :D.

Amazon. UK'den alabilirsiniz ama vergilerle beraber ne kadar olur onu bilmiyorum 245£ cihazın fiyatı. Bir şekilde öğrenip Amazon. UK'den biraz daha ucuzdan alabilirsiniz.

Geri
Yukarı