Yeni Nokia Lumia 520 Alındı ve Resimleri

Teşekkürler, sağolun. Telefonun yan tuşları zaten bana biraz vasat gibi geldi. Kapağı çıkarınca tuşlarda iptal oluyor.

Teşekkürler, sağolun. Telefonun yan tuşları zaten bana biraz vasat gibi geldi. Kapağı çıkarınca tuşlarda iptal oluyor.
Evet öyle ama garantisi bitmeden bir sorun çıkarsa Nokia kendi hatası olduğunu belirtti satın aldığınız yere götürüp yaptırabilirsiniz.

Evet öyle ama garantisi bitmeden bir sorun çıkarsa Nokia kendi hatası olduğunu belirtti satın aldığınız yere götürüp yaptırabilirsiniz.
Bu iyi olmuş. Gerçi şu anda düzgün basılıyor. Ama bence Samsung veya İ PHONE gibi tuşlara geçse iyi olur.

Bu iyi olmuş. Gerçi şu anda düzgün basılıyor. Ama bence Samsung veya İ PHONE gibi tuşlara geçse iyi olur.

Nokia çok boşladı ayrıca Microsoft'a sattı sanırım artık. Geçenlerde imzalanacak vs. gibi haberler çıktı.
Artık ne kadar doğru bilinmez ama benim 3 arkadaşımda ve kendimin 2 telefonumda(Lumia 520) telefonlarımda 1 Ay sonra açma-kapama tuşu gidiyor.
Her neyse ya hayırlı olsun, umarım bir problem çıkmaz sende.

Hayırlı olsun. 1320'yi aldım bende. Bi tek şu rehber listesi canımı sıktı. Simdeki rehberi telefona almak mecburi. Telefona alınca Hotmail listesine alıyor. Sadece rehberi görmek mümkün mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…