Yeni Nokia Lumia 520 Alındı ve Resimleri

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
P

pusat57

Ziyaretçi
20140428_211928.jpg
Evet arkadaşlar hiç beklemediğim bir anda rastgele telefon aldım. Olay şöyle oldu. Çalıştığım yerde bia abinin NOKIA telefonu aynı yerden 3 kere servise gidince ona da LUMIA 520 vermişler sıfır. Adama da öylesine bana sat 350 TL veririm dedim oda tamam dedi. Zaten para lazımmış. Telefonu 6 gün kullandı ve altıncı gün akşamı 350 TL'ye aldım. Resimleri paylaşıyim dedim. S3 mini kullanıyordum onu da kardeşim istiyordu sürekli ona verdim. İlk defa W8 PHONE kullanıyorum ve gerçekten Android'den daha stabil geldi bana. Uygulamaları Andıroid'e göre az ama yeterli. Bundan sonra hep W8 PHONE almayı düşünüyorum.
20140428_211409.jpg
20140428_2115583c1ff.jpg
20140428_211531.jpg

Resimleri düz çektim ama niye yan yattı anlamadım.

WP8 stabil bir işletim sistemidir. Daha kat edecek yolu var fakat önü açık. Bu saatten sonra telefon alınacaksa İOS veya WP8 alınmalı gerisi hikaye.. :like:

WP8 stabil bir işletim sistemidir. Daha kat edecek yolu var fakat önü açık. Bu saatten sonra telefon alınacaksa İOS veya WP8 alınmalı gerisi hikaye.. :like:
İOS pahalı olduğu için hocam W8 ile devam etmeyi düşünüyorum. Ama çok karşı olanlar var. Onlarda aslında bir şey'den anlamıyor.

Peki W8 PHONE2den oyun tavsiyesi edebilicek var mı? Yarış tarzı olabilir yada eğlenceli olsun yater.

İOS pahalı olduğu için hocam W8 ile devam etmeyi düşünüyorum. Ama çok karşı olanlar var. Onlarda aslında bir şey'den anlamıyor.

Peki W8 PHONE2den oyun tavsiyesi edebilicek var mı? Yarış tarzı olabilir yada eğlenceli olsun yater.

Sana yarış oyunu olarak Asphalt 8: Airborne denen oyunu tavsiye ediyorum yarış oyunu olarak bedavadır.
Spor olarak fifa 14 ü öneriyorum ve sana subway surfersi öneriyorum :) Sana tavsiye ettiklerim çok güzel oyunlardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Bende de L520 var. Memnunuz şükür. :D
Oyun olarak arkadaş Subway Surfers önermiş ama yanlış bilmiyorsam 1 GB RAM sınırı var WP8 de o oyunun.
Mağazada Contra oyunu var. Tavsiye ederim.

Hayırlı olsun. :)
Teşekkürler, sağol.

Hayırlı olsun. Bende de L520 var. Memnunuz şükür. :D
Oyun olarak arkadaş Subway Surfers önermiş ama yanlış bilmiyorsam 1 GB RAM sınırı var WP8 de o oyunun.
Mağazada Contra oyunu var. Tavsiye ederim.
Teşekkürler. Ya bu arada 525 olsaydı daha iyi olurdu. Onda 1 GB Ram varmış. Ama ben 350 TL'ye iyi aldığımı düşünüyorum. 6 günlük cihaz sonuçta. :)

Hayırlı olsun, ben de kullanıyorum ama ben wp 8.1 kullanıyorum.
Teşekkürler. Bu arada nasıl güncelleyebilirim 8.1'e? Hiç bir bilgim yokta.

aabbddss'ın önerdiği siteden (Game Site) telefonunuzu unlocked yapabiliyorsunuz. orada yazdığına göre Garanti Dışına çıkmıyor :) ve subway surfers oynamamızı sağlar orayı dikkatle okuyun ve dediklerini yapın.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun,
Umarım açma-kapama tuşu bir süre sonra işlevini kaybetmez. Ben şu an telefonu kamera tuşu ile açıyorum.
İşletim sistemi açısından bir problem çıkmaz. Oldukça iyi ve her geçen gün biraz daha renkleniyor marketi.

Tekrar hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı