Yeni okulumdan memnun değilim

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
Sağlık meslekten Anadolu'ya geçtim. Notlarım teşekkür. Sağlık okulumda çok güzel arkadaşlıklar edindim.10. sınıfta hatta hepsinin özel yerleri var, hocalarim da çok iyiydi. Lakin Anıttepe Anadolu lisesine geçtiğimde insanlar çok vasıfsız ve artist. Ders konusunda hocalar iyi değil.

Şimdi mesela ben biz polinomdaydik. Bu Anadolu'da polinomdan 3 hafta öndeler belki de ve ben hiçbir şey anlamıyorum. Almanca desen hiç görmedim. Onu sınavlara kadar öğrenmem gerek.

Okulda kendimi çok garip hissediyorum. Eski okulama yönetmelik yüzünden donemiyorum. Çok mutsuz hissediyorum. Yeni insanlar çok değişikler, keko hep. Bu okuldan nefret ettim. Bugün 3. günüm ve çok mutsuzum. Kendimi nasıl tekrar mutlu edecek bir zihniyete dönerim? Çünkü babamla çok kavga ettim bu okul yüzünden.

Sağlık meslekten Anadolu'ya geçtim. Notlarım teşekkür. Sağlık okulumda çok güzel arkadaşlıklar edindim.10. sınıfta hatta hepsinin özel yerleri var, hocalarim da çok iyiydi. Lakin anıttepe Anadolu lisesine geçtiğimde insanlar çok vasıfsız ve artist. Ders konusunda hocalar iyi değil.

Şimdi mesela ben biz polinomdaydik. Bu Anadolu'da polinomdan 3 hafta öndeler belki de ve ben hiçbir şey anlamıyorum. Almanca desen hiç görmedim. Onu sınavlara kadar öğrenmem gerek.

Okulda kendimi çok garip hissediyorum. Eski okulama yönetmelik yüzünden donemiyorum. Çok mutsuz hissediyorum. Yeni insanlar çok değişikler, keko hep. Bu okuldan nefret ettim. Bugün 3. günüm ve çok mutsuzum. Kendimi nasıl tekrar mutlu edecek bir zihniyete dönerim? Çünkü babamla çok kavga ettim bu okul yüzünden.

Ailemin işleri yüzünden senede 2 defa okul değiştirmişliğim oluyordu. Her değiştirdiğimde seninle benzer duygular yaşıyordum. Eğitim konusunda ailenle buranın yetersiz olduğunu paylaşabilirsin. Fakat okul ortamı olarak emin ol alışacak, belki de daha mutlu olacaksın. Her okul, yeni insanlar demek. Bunun faydasını ileride anlayacaksın diyebilirim.

Hocam bende 10. sınıfa geçtim şu an niteliksiz Anadolu lisesindeyim puanınım yettiği Anadolu imam hatip lisesi geçmeyi düşünüyorum. Yonetmelik diye bahsettiğiniz şey nedir anlayamadım ve niteliksiz okuldan nitelikli okula kaçıncı sınıfın sonuna kadar nakil yapılıyor bilginiz var mı?

Geri
Yukarı