Yeni oyunları düşük ayarlarda 60FPS açacak bilgisayar önerisi

EmreÖzeI

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sayılcak oyunlarımin veya orta ayarlarda açacak bir sistem önerir misiniz? Bütçe henüz belli değil ama fiyatlarını yazarsanız güzel olur. Yeni nesilden kastım RDR2, Dying Light 2, God of War gibi oyunlar.
Orta ayarlar da 60 FPS olursa daha iyi olur aslında.

Bütçe ne dostum?

GameGaraj'da var, ozellestirip alabilirsin. Orta ayarda açar oyunları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne dostum?

Soru işareti kullanın.

Arkadaşlar yeni sayılacak oyunları orta ayarlarda açacak bir sistem önerir misiniz? Bütçe henüz belli değil ama fiyatlarını yazarsanız güzel olur. Yeni nesilden kastım RDR2, Dying Light 2, God of War gibi oyunlar.
Orta ayarlar da 60 FPS olursa daha iyi olur aslında.

Ortalama bir bütçe vermelisiniz.

Alacağınız ekran kartı kesinlikle DLSS teknolojisini desteklesin çoğu oyunlarda çok başarılı ve sabit FPS artışı sağlıyor.
B550 veya B450 bir anakart ortalma 500 TL ve üzeri.
Ryzen 5-3600 ve Ryzen 7-3700 işlemci 4000 TL ve üzeri.
16 GB 3000 MHz '(en az) RAM 800 TL ve üzeri.
2070 ve üzeri ekran kartı. Bunun gibi bir sistem ile dediğin değeri ve üstünü çok rahat alırsın.

Alacağınız ekran kartı kesinlikle DLSS teknolojisini desteklesin çoğu oyunlarda çok başarılı ve sabit FPS artışı sağlıyor.
B550 veya B450 bir anakart ortalma 500 TL ve üzeri.
Ryzen 5-3600 ve Ryzen 7-3700 işlemci 4000 TL ve üzeri.
16 GB 3000 MHz '(en az) RAM 800 TL ve üzeri.
2070 ve üzeri ekran kartı. Bunun gibi bir sistem ile dediğin değeri ve üstünü çok rahat alırsın.
Yeni çıkacak 3050'ler 2070'ten ucuz olmaz mı? Bütçe odaklı olduğu için 3050 bence daha uyguna gelebilir.

Yeni çıkacak 3050'ler 2070'ten ucuz olmaz mı? Bütçe odaklı olduğu için 3050 bence daha uyguna gelebilir.

TR şartlarında uygun olacağını düşünmüyorum. Sıfır ekran kartı yok zaten olan 2.eller gerçekten çok pahalı ama yapacak bir şey yok. Ben PC toplayacakların yerinde olsam Xbox X ve Game Pass çeker (en fazla 5K ya) 120 FPS sabit keyfime bakardım.

TR şartlarında uygun olacağını düşünmüyorum. Sıfır ekran kartı yok zaten olan 2.eller gerçekten çok pahalı ama yapacak bir şey yok. Ben PC toplayacakların yerinde olsam Xbox X ve Game Pass çeker (en fazla 5K ya) 120 FPS sabit keyfime bakardım.
X o fiyata gelir mi ya? Arkadaşım 1 ay falan önce S için +1 kol ve 1 yıllık game pass'i 5.5K civarına getirdi. X mevcutta 10K'dan aşağıya yok sanırım.

Geri
Yukarı