Yeni PC vs yeni telefon

İyi sosyaller, şu an kullandığım iPhone 6S ve ASUS 509DJ laptop var şu an 2'sinden birisini değiştirmek istiyorum ama hangisi değiştirsem karar veremedim. Şimdiki biligisayarım oyunlarda zevk vermiyor ve oyun oynamayı ve PC'de vakit geçirmeyi çok seviyorum ama telefonda da 6S artık eskidi. Sizce ne yapsam daha iyi? Siz ne yapardınız?
tel ile çok ilginiz yoksa pc alın ama foto çekerim dışarı çıkarım diyorsanız teleofn hocam ama ben yerinizde olsam pc alırdım

Açıkçası 10klık bir PC'nin günümüz oyunlarını açacağından şüpheliyim öyle bir PC de RDR2, GTA 5 gibi bir oyun oynayabileceğini sanmıyorum ama yine de benim kendi fikrim telefon almak olurdu.

İkisini de rahat oynatır GTA'yı ikinci elde yarı fiyatına sistemle de high da akıcı oynatır on sene önceki oyun.

Dediklerinize göre PC daha mantıklı.

İyi sosyaller, şu an kullandığım iPhone 6S ve ASUS 509DJ laptop var şu an 2'sinden birisini değiştirmek istiyorum ama hangisi değiştirsem karar veremedim. Şimdiki biligisayarım oyunlarda zevk vermiyor ve oyun oynamayı ve PC'de vakit geçirmeyi çok seviyorum ama telefonda da 6S artık eskidi. Sizce ne yapsam daha iyi? Siz ne yapardınız?

Telefon gayet iyi. PC alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı