Yeni PC vs yeni telefon

Hocam dogru bir seçimde guzel PC alinabilir. Yank her 10k PC çöp denilemez katilmiyorum.

Ben PC secerdim cunku daha fazla şey yapabiliyorsun telefonun amacı günlük kullanim icin ve 6S hâla idare eder diye dusunuyorum(tabii batarya saglam ise)

Açıkçası 10klık bir PC'nin günümüz oyunlarını açacağından şüpheliyim öyle bir PC de RDR2, GTA 5 gibi bir oyun oynayabileceğini sanmıyorum ama yine de benim kendi fikrim telefon almak olurdu

Bilgisayar olursa Arc 750'li sistem alacağım telefon olursa 2. el iPhone 11 veya S21 FE.

S21 FE kullanıyorum iPhone 11 S21 FEnin yanından geçemez ekran kalitesi olsun kamerası olsun her türlü S21 FE tercih ederim

İyi sosyaller, şu an kullandığım iPhone 6S ve ASUS 509DJ laptop var şu an 2'sinden birisini değiştirmek istiyorum ama hangisi değiştirsem karar veremedim. Şimdiki biligisayarım oyunlarda zevk vermiyor ve oyun oynamayı ve PC'de vakit geçirmeyi çok seviyorum ama telefonda da 6S artık eskidi. Sizce ne yapsam daha iyi? Siz ne yapardınız?
PC değiştirirdim.

Eğer oyun oynamayı çok seven birisi isen ve bütçende yüksek ise kesinlikle bilgisayarını yükselt ama çok yüksek değilse telefon almanı öneririm 10k verip bilgisayar alırsın ama yüksek oyunları oynayamazsın sonra moralin bozulunca pişman olursun.

Yine iyi bir telefon alamaz ki. S21 FE alsa 16k ya yakın bir fiyatı olur. Bilgisayar olarak 16k ya RX 6600 güzel bir şey alabilir.

Geri
Yukarı