Çözüldü Yeni PC'ye sürücü kurulumu nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan RDT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 969
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RDT

Centipat
Daha fazla  
MSI GTX 1650 Super ekran kartım var. PC'min parçalarını taktıktan sonra driver falan yüklememiz gerekiyor mu, gerekiyorsa nasıl yapacağız?

MSI GTX 1650 Super ekran kartım var. PC'min parçalarını taktıktan sonra driver falan yüklememiz gerekiyor mu, gerekiyorsa nasıl yapacağız?

Sistemi kurduktan sonra Windows çoğu sürücüyü kurar. Ekran kartınızın sürücünüzü kurmanız yeterli.

PC'min parçalarını taktıktan sonra driver falan yüklememiz gerekiyor mu, gerekiyorsa nasıl yapacağız?
PC'nin parçalarını taktıktan sonra, önce işletim sistemi kurman gerekiyor. Daha sonra sürücü kurulumu yapılır.

Sistem özelliklerini belirtirsen kurman gereken tüm sürücüleri kurulum adımlarıyla birlikte anlatabilirim. Ha sadece ekran kartı sürücüsü lazım diyorsan buradan indirebilirsin: En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin

PC'nin parçalarını taktıktan sonra, önce işletim sistemi kurman gerekiyor. Daha sonra sürücü kurulumu yapılır.

Sistem özelliklerini belirtirsen kurman gereken tüm sürücüleri kurulum adımlarıyla birlikte anlatabilirim. Ha sadece ekran kartı sürücüsü lazım diyorsan buradan indirebilirsin: En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin
Windows 10 un 40 liralık key lerinden alıcam da oda sürücüleri kuruyormu otomatik,

birde sistem özellikleri;
Msi gtx 1650 d6 gaming
İntel core i5 10th
Msı H410m pro e
sharkoon shp v2 650w
8gb hyperx fury ram
1tb seagete hdd
240gb sandisk ssd
Asus vp249qgr monitör
Vento rgb kasa

Windows 10'un 40 liralık Key lerinden alacağım da oda sürücüleri kuruyor mu otomatik,

Bir de sistem özellikleri;
MSI GTX 1650 D6 Gaming.
Intel Core i5 10th.
MSI H410M PRO'e.
Sharkoon shp V2 650W.
8 GB HyperX Fury RAM.
1TB Seagate HDD.
240GB SanDisk SSD.
ASUS VP249QGR monitör.
Vento RGB kasa.

Key sadece etkinleştirmek içindir. Windows yapıyor sürücü işlemini yani evet yine kurar.

Yeni konular

Geri
Yukarı