Yeni PS Plus nedir?

Daha fazla  
Bildiğiniz gibi yeni PS Plus'e çıktı ama aklımda soru işaretleri var. PS Plus'e extrayı almayı düşünüyorum. İşte aldığımda ne olacak? Oyunlara extra para verecek miyim ve PS Plus'ın mantığı ne açıklar mısınız? Bugün yeni Türkiye'de satışa sunuldu zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir sorun olacak hiçbirinde bulamadım ya da dikkat edemedim ben 3 aylık PS Plus'e extraya 165 TL verip alırsam oyun kütüphanesindeki o bütün oyunlar (Deluxe dahil olanlardan bahsetmiyorum) benim mi oluyor, mesela RDR 2, Sniper elit 5 gibi oyunlar PS Plus'e extranın süresi bitene kadar benim mi oluyor?

Yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan kontrol edin.

Üyelik ile alınan oyunlar yine üyelik devam ettiği sürece oynanabilir.

Bir sorum olacak hiçbirinde bulamadım ya da dikkat edemedim. Ben 3 aylık PS Plus Extra'ya 165 TL verip alırsam oyun kütüphanesindeki o bütün oyunlar (Deluxe dahil olanlardan bahsetmiyorum) benim mi oluyor, mesela RDR 2, Sniper elit 5 gibi oyunlar PS Plus'e extranın süresi bitene kadar benim mi oluyor?
Evet, PS Plus üyeliğin bitene kadar, yenilenince oyunda kaldığın yerden devam edebliyorsun.

Evet, PS Plus üyeliğin bitene kadar, yenilenince oyunda kaldığın yerden devam edebliyorsun.

Üyelik ile alınan oyunlar yine üyelik devam ettiği sürece oynanabilir.

Almak için sepete ekledim iptal edene kadar 3 ayda bir otomatik olarak 165,00 TL tutarında ücret ödeyeceksiniz. yazıyor ben sadece 3 ay almak istiyorum yani 2 ay 29 gün kullanıp son gün üyeliği sonlandıracak mıyım?

Dilerseniz iptal edebilirsiniz.

Bir sorun olacak hiçbirinde bulamadım ya da dikkat edemedim ben 3 aylık PS Plus'e extraya 165 TL verip alırsam oyun kütüphanesindeki o bütün oyunlar (Deluxe dahil olanlardan bahsetmiyorum) benim mi oluyor, mesela RDR 2, Sniper elit 5 gibi oyunlar PS Plus'e extranın süresi bitene kadar benim mi oluyo
Zaman zaman bazı oyunlar kaldırılıyor, Gamepass gibi. Ama kaldırılmayan oyunları üyeliğiniz devam ettiği sürece oynayabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı