Yeni Rampage kulaklık Fury X

HakanTemel61

Centipat
Daha fazla  
Bugün itibari ile tanıtımı çekilen Fury X kulaklık 550TL ile kullanıcıları cezbeden özellik sunuyor.

image0 (1).jpg

Kulaklığın 550TL ile o kadar iyi özellikleri var ki 7.1, çıkarılabilir mikrofon, isteğe göre USB-3.5mm giriş ve Wi-Fi kablosuz özelliklerini sunuyor.

Tanıtım videosu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre çok güzel özellikleri var bence
Aynen benimde çok hoşuma gitti.
Kulaklık güzel de Rampage'in kalitesinden nasibini almamıştır umarım. 550 TL biraz fazla ucuz değil mi?

Ben tek bir Fury X bilirim o da garibanları doğalgaz faturasının gazabından koruyan bir kahramandır!Eki Görüntüle 620664

Furylevell adlı bir kanal çıkardı belki biliyorsundur yakında satışa çıkacak.

Kulaklık çok iyi duruyor ve fiyatı Wireless olmasına rağmen gayet uygun ama şu kulaklıklara giden kabloları neden dışarda bırakıyorlar abi parmağımla koparacakmış gibi oluyorum eski kulaklığımda da aynı tasarım vardı kabloyu koparacağım diye ödüm kopuyordu.

Ürünün arkasında Furylevell var sanırım. @Furylevell Hayırlı olsun. Umarım buradaki yapıcı eleştirileri dikkate alırsın. Sosyal'de pek önerilen bir marka değil, kalitesi konusunda bir şekilde ikna edersin bizi. Sorun çıktığında karşına çıkacak adamakıllı bir insan olacağını bilerek almak olayı nispeten iyi yapıyor. Özelliklerini tam manasıyla veritırsa fiyatına değecek bir ürün gibi.

Son düzenleme:
Ah ulen Rampage ışıklı ürün yapıp millete saatli bomba satacağına şöyle şeyler yap dünya pazarına açıl. Ayrıca ben o kadar paraya Rampage almam. O kadar para vereceksem indirim bekler, az daha koyar Kingston Cloud II falan alırım.

Geri
Yukarı