Yeni saçma sapan YouTube içerikleri

Youtube eğer yeni hesap açmamışsanız ve özellikle trend bölümünde gezmiyorsanız bunları karşınıza çıkarmıyor. Yani böyle konu açmak yerine, saçma sapan içerikleri izlemezseniz bunlar karşınıza çıkmaz.

Youtube eğer yeni hesap açmamışsanız ve özellikle trend bölümünde gezmiyorsanız bunları karşınıza çıkarmıyor. Yani böyle konu açmak yerine, saçma sapan içerikleri izlemezseniz bunlar karşınıza çıkmaz.
Kaç seferdir yazıyorum ama bunlar benim izlediklerimden değil her yerde çıkıyor, hadi sadece youtube diyelim, engelliyorum farklısı çıkıyor engelliyorum farklısı çıkıyor, ne yapalım bizde mi yapalım, herhalde sende böyle içerikleri izlemişsin ki şu anda belirtiyorsun. Herhalde Technopat sayfasında survivor izleyip saçını mora boyatan tiplerde varmış.

Kaç seferdir yazıyorum ama bunlar benim izlediklerimden değil her yerde çıkıyor, hadi sadece youtube diyelim, engelliyorum farklısı çıkıyor engelliyorum farklısı çıkıyor, ne yapalım bizde mi yapalım, herhalde sende böyle içerikleri izlemişsin ki şu anda belirtiyorsun. Herhalde Technopat sayfasında survivor izleyip saçını mora boyatan tiplerde varmış.
Geçen yan hesap açayım dedim hepsini ordan gördüm.

Kaç seferdir yazıyorum ama bunlar benim izlediklerimden değil her yerde çıkıyor, hadi sadece YouTube diyelim, engelliyorum farklısı çıkıyor engelliyorum farklısı çıkıyor, ne yapalım bizde mi yapalım, herhalde sende böyle içerikleri izlemişsin ki şu anda belirtiyorsun. Herhalde Technopat sayfasında survivor izleyip saçını mora boyatan tiplerde varmış.

ğa.PNG

Küçültüp aldım, kimine göre gereksiz kanallar gibi gelebilir ama arada sırada göz attığım kanallar. Keyfim oyun videosu izlemek isterse 1-2 gün içinde oyun videoları da geliyor buraya. Farkındaysan hiç çocuklara özel video yok, hala başkalarını suçluyorsunuz...

Eki Görüntüle 1426197
Küçültüp aldım, kimine göre gereksiz kanallar gibi gelebilir ama arada sırada göz attığım kanallar. Keyfim oyun videosu izlemek isterse 1-2 gün içinde oyun videoları da geliyor buraya. Farkındaysan hiç çocuklara özel video yok, hala başkalarını suçluyorsunuz...
Eski konu tozlanmış konu diye bir şey demiyorum ama, ben bu içeriklerin hala üretilmesinden bahsettim, banane genç haneden yok karpuz yiyen Aras Karafilden, benim işim değil ama karşıma çıkmasından rahatsız olduğum için mizahi bir şekilde buraya vurdum, hala alttan alttan laf sokamayıp bir şeyler demeye çalışanlara dedim zaten diyeceğimi.

Geri
Yukarı