Yeni şarkım nasıl olmuş?

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni parçam yayında, müzik konusunda amatörüm ama elimden geleni yapıp her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Yapıcı eleştirilere ve tavsiyelere açığım.

Son düzenleme:
Gayet güzel olmuş, oldukça beğendim. Şarkı değil de beat olarak sınıflandırsak daha doğru olur.

Aslında şarkı yazmayacaktım ama dilime takıldı şarkı diye yoksa müzik yazacaktım yanlışlıkla şarkı yazdım, teşekkür ederim.

Sanırım parçanın kötü olduğunu belirtmek istedin, keşke neden kötü olduğunu ve nasıl iyileştirebileceğimi de söyleseydin.

Gayet güzel olmuş beğendim ama bir eleştirim olacak bu şarkı değil sanki beat olmuş onun dışında gayet güzel bir parça umarım daha da gelişirsiniz.

Teşekkür ederim, evet şarkı olmadığını biliyorum ama konuyu açarken şarkı diye dilime takıldı bu yüzden yanlışlıkla şarkı diye paylaştım, değiştirmeye çalıştım ama değiştirilmiyormuş, moderatör görüyorsa bu mesajımı zahmet olmazsa başlığı şarkım değil de parçam olarak değiştirebilir misiniz?
Bu beat olmuş ama gayet başarılı. FL Studio mu bu arada ?
Evet şarkı değil biliyorum başlığa yazarken şarkı diye yazdım yanlışlıkla, teşekkür ederim evet FL Studio.

Teşekkür ederim, evet şarkı olmadığını biliyorum ama konuyu açarken şarkı diye dilime takıldı bu yüzden yanlışlıkla şarkı diye paylaştım, değiştirmeye çalıştım ama değiştirilmiyormuş, moderatör görüyorsa bu mesajımı zahmet olmazsa başlığı şarkım değil de parçam olarak değiştirebilir misiniz?
Anladım.

Geri
Yukarı