Yeni Seri Ekran Kartları Ne Zaman Çıkmaya Başlayacak?

Mustafatekno

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bir oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat 960m gibi ekran kartları çıkalı uzun zaman oldu. Yeni nesil ekran kartlarını beklemek sizce ne kadar akıllıca olur? Bilgisayarımı daha uzun ömürlü kullanabilmek için yeni serilerin çıkmasını mı beklemeliyim, yoksa bunu yapmamın zaman kaybetmekten başka bana pek bir faydası olmaz mı? Şu an 3500 tl civarı olan bilgisayarlar yeni nesil ekran kartları geldiğinde aynı fiyatlarda satılmaz mı? Bir de ekran kartlarının yeni serileri ne zaman çıkmaya başlayacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben haziran ayında gelecek diye biliyorum. Türkiye'ye ne zaman gelir onu bilemem ayrıca eğer maddi durumunuz iyiyse yeni çıkanları almak daha mantıklı bence.

Ben haziran ayında gelecek diye biliyorum. Türkiye'ye ne zaman gelir onu bilemem ayrıca eğer maddi durumunuz iyiyse yeni çıkanları almak daha mantıklı bence.
GTX900 serisi dünyada çıkması ile Türkiye'de satışa sunulması arasında fark olmadı. Ağustos ayı gibi bir söylem duymuştum.

Peki beklersek yeni nesil orta sınıf ekran kartları laptop fiyatları şu anki orta sınıf ekran kartlı laptop fiyatlarıyla aynı olur mu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı