Yeni sınıfımdaki bir kızdan hoşlanmak

Boranity

Hectopat
Makaleler
1
Hiç böyle konu açacağımı düşünmezdim ama sizce hoşlanmış olabilir miyim yoksa ergenlik hormonları falan mı acaba diye sormak istedim. Öncelikle 10. sınıfım ve yeni bir yere taşındık ve yeni sınıfımdaki kız kendisi sıra arkadaşım oluyor. Arada birbirimize bakıyoruz doğal olarak ama sürekli gülümsüyoruz ve bir şey diyeceğim mesela hemen gülmeye başlıyor niyeyse o tatlı gülüşüne bitiyorum kızın. Sizce hoşlanmış olabilir miyim? Bu arada çok konuşamıyoruz hani utanıyorum biraz arada bir konuşuyoruz ama çok değil. Benden hoşlandığını sanmıyorum hani bu bakışma olayları saçma geliyor ama bilemiyorum ben ona bakmasam da o genellikle bakıyor bana. Göz göze geldiğimizde gözünü kaçırıyor doğal şeyler ama şu an ergenlik kafasıyla pek mantıklı düşünemiyorum. Siz ne dersiniz bu duruma? Ders çalış diyenler yazmasın.

Yani dahaca başlangıç gibi bir şey zaman geçsin birbirinizi daha iyi tanıyın yakınlaşın, hala hislerin aynı kalıyorsa açılırsın. Zaman geçtikçe zaten ergenlik hormonu olup olmadığını anlarsın. Sakın aceleye getirme 2 3hafta takılıp açılma, reddedilme olasılığın yüksek olur.
Ulan bir ben bulamıyorum şunu ergenlik hormonu yüzünden olsun bari diyorum ama yok, neyse bol şanslar dostum umarım güzel bir geleceğin olur kal sağlıcakla.

Ders çalışmasakın, kıza açıl. Sana karşı boş değilse bir ilişki yaşarsınız. Arada okulu ekip hovarda gezin işte. Eğlenin tozun. Lise bitince kız ITU'ye gitsin, sen de komi olarak işe başla ve teyzenin bulduğu kızla görücü usulü evlen.

Yani dahaca başlangıç gibi bir şey zaman geçsin birbirinizi daha iyi tanıyın yakınlaşın, hala hislerin aynı kalıyorsa açılırsın. Zaman geçtikçe zaten ergenlik hormonu olup olmadığını anlarsın. Sakın aceleye getirme 2 3hafta takılıp açılma, reddedilme olasılığın yüksek olur.
Ulan bir ben bulamıyorum şunu ergenlik hormonu yüzünden olsun bari diyorum ama yok, neyse bol şanslar dostum umarım güzel bir geleceğin olur kal sağlıcakla.
Cevabin icin tesekkurler acilmayi dusunmuyordum zaten. Zaman gostercek herseyi. İleride mesela acilmayi dusunuyorum diyelim hani bunun kotu yanida sey yani aramiz bozulacak mi gibisinden dusunuyo insan acilmadan once o korkuyla acilma isteginde gelmiyor ama arkadaslari isin icine girince yani bu kiz seni seviyor git konus deyince daha iyi oluyo aslinda. Neyse ileride gorecegiz bakalim.

Cevabin icin teşekkürler acilmayi dusunmuyordum zaten. Zaman gostercek her şeyi. İleride mesela acilmayi dusunuyorum diyelim hani bunun kotu yanida şey yani aramiz bozulacak mi gibisinden dusunuyor insan acilmadan once o korkuyla acilma isteginde gelmiyor ama arkadaslari isin icine girince yani bu kiz seni seviyor git konus deyince daha iyi oluyor aslinda. Neyse ileride gorecegiz bakalim.
Beraber takıldıkça o da seni sevebilir ve bunu fark edersin diye düşünüyorum, o zaman açılırsın kıza muhtemelen reddetmez zaten.

Geri
Yukarı