Yeni sistem aldıktan sonra sağlık testi nasıl yapılır?

Bu kadar test manyağı olmayı bıraksak mı artık? Parçaları test edip bir sorun olacak diye düşünmekten sistemin tadını çıkaramıyorsunuz gibi gözüküyor uzaktan bakınca.
Gerekli driverları kurup keyfinize bakın.

Kesinlikle dediğinize katılıyorum herkes ayrı bir test oneriyor ne yapacağımı şaşırdım yapmak istemiyorum lakin bir şey bozuksa da bunu bilmek isterim.

Kesinlikle dediğinize katılıyorum herkes ayrı bir test oneriyor ne yapacağımı şaşırdım yapmak istemiyorum lakin bir şey bozuksa da bunu bilmek isterim.
Yük altında belli olur zaten, gir oyuna, al yüksek ayarlara, sıcaklık değerlerine bak aynı anda ( MSI Afterburner ile ) kasma, donma, takılma falan var mı.

OCCT Power test. Çok abartı değil ve sistemi gündelik kullanımda yorabileceğinizden fazla yoruyor. Buna hariç yapılabilecek Memtest olabilir.

OCCT Power test. Çok abartı değil ve sistemi gündelik kullanımda yorabileceğinizden fazla yoruyor. Buna hariç yapılabilecek Memtest olabilir.

Çok haklısın. Gündelik kullanımda bir ev kullanıcısı için önemsiz fakat ilk sistem, ilk heyecan bunları yaptırıyor. Biz de yaptık zamanında.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı