Yeni Sistemde Ekran Gelmiyor

şöyleki işlemciyi elimle anakartını ise internetten sipariş ettim biraz kendi mallığım :D
estağfirullah :)
Kardeş demen lazımdı bios güncellemesi yapın diye. Vatanın suçu yokmuş. Sen dediğim yolu aynen izle. mağazada dene şansını önce ara 1.nesil ryzen sor yoksa geri gönder

1. nesil derken 1000 serisi diye sor. 2000 serisi de 1. nesil

şöyleki işlemciyi elimle anakartını ise internetten sipariş ettim biraz kendi mallığım :D
Bulundugunuz şehirdeki Vatan şubelerini arayıp aldığınız anakarti ve işlemciyi soyleyin, bios update edilmesi gerektiğini o şubede yapılıp yapılamayacağını öğrenin. Bazen yapılır deyip gittiğiniz zaman elimizde işlemci yok denebiliyor, kesin bilgi almaya çalışın.
Göndererek zaman kaybetmek istemediginizi, bir şekilde yardımcı olmalarını rica edin, 15 dakikalık iş için günlerce bekletmesinler.

Vatan bilgisayarda şubelerde yapılmıyormuş servise gönderiyorlarmış şimdi ne yapmalıyım acaba :( anakartı çıkarıp şubeye götürüp servise mi göndertsem yoksa bir bilgisayarcıya yaptırsam mı bilemedim

Gitmişken o sıvı soğutmayı da iade etmeye çalışın. Büyük ihtimalle almayacaklar. THH'ye başvurun. Rezalet bir marka, soğutma. İşlemcinin içinden çıkan stok fan yeterli. RX 580'ler bu fiyattayken GTX 1060 almanızda biraz saçma olmuş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı