Yeni Sistemde Eski Kasa Kullanmak

Razers

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Technopat'ın önerdiği 2500 TL sistemi 9 yıllık eski bir 18x44x43 cm boyutlarında Everest marka bir kasaya, 500 wattlık yeni bir güç kaynağı ekleyerek bir süre kullanırsam sorun olur mu ?

Yeni kasa alana kadar ekran kartı kullanmayacağım. Doğal olarak pek fazlada oyun şansım olmayacak ve doğal olarak ısınmada olmayacak havalandırması önemli mi yine de ?

i3 6100 işlemci kullanacağım. Kendi ekran kartı, yeni kart ve kasa alana kadar işimi görür diye düşünüyorum. Online bir kaç oyun dışında oyun oynamayı düşünmüyorum çünkü.

Hiç önemi yok. İstersen mutfaktaki meyve sepetine koy yine sorun olmaz.
Forumda, sandığın içinde kullanan vardı bi' ara bilgisayarını.

Ben olsam Everest kasayı kullanmam uzay montaj yapardım, Everest gibi bir kasaya montaj yaparken elimin her yerinin kesilmesini istemem tabii ki.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Vallaha 9 sene önce Everest bence iyi bir kasa üretmiş hiç bir sıkıntısını yaşamadım bu zamana kadar gayet stabil çalıştı sistem. Ama tabi yenileme zamanı geldi..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı