Yeni Sistemde GTX 1060 Çalışmıyor

Seladris

Hectopat
Daha fazla  
MSI GTX 1060 Gaming X ekran kartı daha sıfır aldım, her şeyi taktım RGB LED yandı fakat fan dönmedi ve görüntü alamadım.
Sistem:
  • R5 1600
  • G.Skill Ripjaws 3200MHz 16GB
  • CX 550M PSU
  • Asus B350 Prime

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirme!
MSI markasının Gaming X modellerinde böyle sorun var. Ya bir fan dönüyor ya hiç fan dönmüyor. Sen biraz oyun oyna. Yor bilgisayarı. Döndüğünü görürsün. Dönmüyorsa servise götür.

MSI markasının Gaming X modellerinde böyle sorun var. Ya bir fan dönüyor ya hiç fan dönmüyor. Sen biraz oyun oyna. Yor bilgisayarı. Döndüğünü görürsün. Dönmüyorsa servise götür.
O sorun değil. Sadece bir teknoloji. Bilgisayar yorulduğunda fan çalışıyor. Ayrıca görüntü gelmiyormuş.

HDMI kablosunu ekran kartı yerine anakarta takmadığına emin misin?

Fan konusunu diğer arkadaşlar cevaplamışlar. Ekran kartının kasa içi güç bağlantısını kontrol edin 8+4 güç bağlantısı yapmanız gerekmekte. HDMI ile televizyona bağladığınızı belirtmişsiniz basit olacak ama televizyonda giriş aygıtı olarak HDMI'ı seçtiniz mi? Anakartınızda debug led veya ekran göremedim bip sesi ile uyarı var mı? varsa oradaki uyarı seslerini dinleyip nasıl bip sesi verdiğini yazın. Bir de kasa içini net gösteren bir fotoğraf eklerseniz bağlantıları da kontrol etmiş oluruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı