Yeni sistemde RTX 3060 ekran kartı gözükmüyor

rainbowgamer72

Decapat
Daha fazla  
Windows'u falan kurdum bilgisayar hafiften bir kasıyor gibiydi bir baktım ekran kartı gözükmüyor. Ekran kartım 3060 12 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia'nın sistesinden, ekran kartınıza uygun sürücüyü indirin, hafif kasma olayı, sürücü kurulmadan önce olması normaldir, kurulumdan sonra düzelecektir.
Sisteminiz sıfır birde anladığım kadarıyla, monitör de yeniyse ayarlara girip, ekran yenileme hızını arttırmayı unutmayın.
Birde xmp profilni açtınızmı biostan?
Sıfırsa sistem, xmp profili kapalı oluyor ve düşük hızda çalışıyor ramleriniz.

Şu siteden sürücünüzü indirip,kurabilirsiniz:
Nvidia'nın resmi sitesi.

NVIDIA'nın sistesinden, ekran kartınıza uygun sürücüyü indirin, hafif kasma olayı, sürücü kurulmadan önce olması normaldir, kurulumdan sonra düzelecektir.
Sisteminiz sıfır bir de anladığım kadarıyla, monitör de yeniyse ayarlara girip, ekran yenileme hızını arttırmayı unutmayın.

Şu siteden sürücünüzü indirip, kurabilirsiniz:
NVIDIA'nın resmi sitesi.

GeForce Experience indirdim orada Game Ready sürücüsü güncelleniyor bu sorunu cozermi yoksa attığın yerden mi indirim?

Otomatik buluyor anladığım kadarıyla, manuel olarak kurmak daha doğrudur ama bir sorun çıkacağını düşünmüyorum yine de.

Bir yüklensin düzelmezse yine yazarım manuel indiririm.

NVIDIA'nın sistesinden, ekran kartınıza uygun sürücüyü indirin, hafif kasma olayı, sürücü kurulmadan önce olması normaldir, kurulumdan sonra düzelecektir.
Sisteminiz sıfır bir de anladığım kadarıyla, monitör de yeniyse ayarlara girip, ekran yenileme hızını arttırmayı unutmayın.
Bir de XMP profilni açtınızmı BIOS'tan?
Sıfırsa sistem, XMP profili kapalı oluyor ve düşük hızda çalışıyor RAM'leriniz.

Şu siteden sürücünüzü indirip, kurabilirsiniz:
NVIDIA'nın resmi sitesi.

XMP olarak değil de baksa biesey olarak gösteriyorsa profile 1deydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı