Yeni Sistemde Tarayıcıların Geç Yüklenmesi

COZMOZ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni PC aldım DADG2. Şöyle bir sorun var, tarayıcılar da Opera olsun, Chorome olsun arama yaptıktan sonra sayfa geç yükleniyor. İnternet ve donanımsal olarak bir sorun yok. Muhtemelen Windows ile ilgilidir diye tahmin ediyorum. Denemediğim yöntem kalmadı yardımcı olabilir misini? Bir de eski PC hala yanımda onda arama yaptığım zaman sorun yok. Video çektim aradaki farka bakabilirsiniz.
Eski sistem:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni sistem:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bilgisayarındaki tarayıcı eski Google arayüzünü kullanıyor. Belki ondan olabilir. Yeni arayüze geçmek için bir ayar var bilmiyorum. Bir arkadaşta böyle bir sorun yaşıyor. Google arama forumuna konuyu açmış. Sende bu konuya aynı sorunu yaşadığını belirt. Google yetkilileri cevap versin.
Ben gene de biraz araştırma yaparım. Eğer somut bir cevap bulursam dönüş yaparım.
Ayrıca kullandığınız bazı uzantılar sayfanın yavaş yüklenmesine neden olabilir. Genelde reklam engelleyicilerin etkisi vardır. Tarayıcı için Nano adblocker, Nano defender uzantıları reklam engelleyici olarak öneririm.

Yeni bilgisayarındaki tarayıcı eski Google arayüzünü kullanıyor. Belki ondan olabilir. Yeni arayüze geçmek için bir ayar var bilmiyorum. Bir arkadaşta böyle bir sorun yaşıyor. Google arama forumuna konuyu açmış. Sende bu konuya aynı sorunu yaşadığını belirt. Google yetkilileri cevap versin.
Ben gene de biraz araştırma yaparım. Eğer somut bir cevap bulursam dönüş yaparım.
Ayrıca kullandığınız bazı uzantılar sayfanın yavaş yüklenmesine neden olabilir. Genelde reklam engelleyicilerin etkisi vardır. Tarayıcı için Nano adblocker, Nano defender uzantıları reklam engelleyici olarak öneririm.
Selam şikayette bulundum belki geri dönüş sağlarlar. Bütün tarayıcıları silip yükledim eklenti falan yok sonuç aynı eski arayüz ve ağır işleyen arama motoru.
Arkadaşlar sorunu hala çözemedim format atmanın dışında çözüm öneriniz varmı?
Merhaba ben çözümü buldum ama geçici çözüm. Modemi aradan çıkartarak çevirmeli ağ bağlantısı oluşturuyorum genişbanttan internete çıkış yaptıktan sonra chorome arayüzü yeni arayüze geçiş yapıyor ve hız konusunda ki problemim de halloluyor. Modemi araya koyduğum zaman chorome arayüzü eski halini alıyor ve ağıralşma sorunu da başlıyor. İlginç olan kısım eski pc herhalükarda choromun yeni arayüzünü kullanıyor bir tek yeni pc de öyle. Yokmu başka çözüm önerisi olan?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı