Yeni sisteme eski ekran kartı takılır mı?

UgurTRN

Hectopat
Daha fazla  
Evet dostlar şu anda bir PC toplamayı düşünüyorum. Malum dolar ve ekran kartı fiyatları son günlerde uçtu. Ben de yavaştan indirimleri kovalamaya başladım asıl soruma geliyorum 6K'ya alacağım kart 20k olmuş. Bu durumda kart almak hiç akıl karı değil ve şu anki bilgisayarım beni idare ediyor.
Şu anki ekran kartım:

Bu ekran kartını 1 sene boyunca yeni topladığım sistem parçaları ile kullansam yeni alacağım parçalara bir zararı olur mu?
1 veya X sene sonra fiyat düşünce ekran kartı almayı düşünüyorum.

Evet dostlar şu anda bir PC toplamayı düşünüyorum. Malum dolar ve ekran kartı fiyatları son günlerde uçtu. Ben de yavaştan indirimleri kovalamaya başladım asıl soruma geliyorum 6K'ya alacağım kart 20k olmuş. Bu durumda kart almak hiç akıl karı değil ve şu anki bilgisayarım beni idare ediyor.
Şu anki ekran kartım:

Bu ekran kartını 1 sene boyunca yeni topladığım sistem parçaları ile kullansam yeni alacağım parçalara bir zararı olur mu?

Eğer ekran kartında sıkıntı yoksa eğer alcağınız işlemci ekran kartını falan beslerse sıkıntı olmaz. Ona göre alın.

Şu anki ekran kartım:

Zarar denirse tek zararı grafik açamazsın en iyisi çekirdek gücü yüksek bir kart alın FPS düşmesi ya da düşüklüğü oyun zevkinizi altlara çekmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı