Yeni sisteme eski harddisk takma

Selvan

Decapat
Arkadaşlar eski bilgisayardaki harddiski yeni toplama bilgisayara takarsak sorun çıkar mı? (Harddisk'te Windows filan kuruluydu.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kafamı çok karıştıran bir soruydu ve denedim eski HDD'mi alıp yeni sistemime taktım Windows 7 kuruluydu önce bilgisayar normal açılır gibi oldu ancak Windows açılış ekranında donup tekrar açıldı sonra tekrar dondu tekrar açıldı bu böyle devam etti.

Bu kafamı çok karıştıran bir soruydu ve denedim eski HDD'mi alıp yeni sistemime taktım Windows 7 kuruluydu önce bilgisayar normal açılır gibi oldu ancak Windows açılış ekranında donup tekrar açıldı sonra tekrar dondu tekrar açıldı bu böyle devam etti.
HDD'de eski bilgisayardan kalan sürücülerden kaynaklanabiliyor. Eski bilgisayarınızda iken tüm sürücüleri kaldırsaydınız çalışabilirdi. Ama tabi en iyisi baştan format atmak.

HDD'de eski bilgisayardan kalan sürücülerden kaynaklanabiliyor. Eski bilgisayarınızda iken tüm sürücüleri kaldırsaydınız çalışabilirdi. Ama tabi en iyisi baştan format atmak.
Evet olabilir ama bende böyle içi doluyken açılacak mı acaba diye merak ettim olmadı tabi diğer türlü formatla açılabilirdi fakat yeni sistemde 8 senelik HDD ne kadar sağlıklı çalışırdı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı