Yeni sisteme eski PSU (550Watt Redrock)

phoenix77

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat, ben Asrock HyperX Pro4 2133 MHz anakartıma i5 6402p ve DDR4 8 GB RAM takıyorum tamam hoş güzel... Peki ? Sonrasında ise ekran kartı alacağım, ilk ay ekran kartsız bu sisteme 550 watt sertifikası olmayan Redrock (ne kadar doğru 550 bilinmez) PSU takıp ekran kartsız çalıştırırsam bir sorun oluşur mu?
Sonuç olarak yeni ekran kartı ve PSU bir sonraki aya kaldı o ara alacağım teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi ki çalıştırır. Hd graphics 510 ile ne kadar oyun oynayabilir orası malum. O anakartta ki Hyperx değil de hyper olmayacak mıydı ? Ekran kartı olarak ne düşünüyorsunuz?

Redrock kalitesiz bir marka. Değiştirmeniz iyi olur.

Ekran kartsız bir süre kullanacaksınız i5 6400 daha iyi olur.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekran kartı olmadan bir süre kullanmayı düşünüyorum ? ? ? ayrıca skylake işlemci alacaktım 2017 bekleyin dediler bana intel 10nm yeni nesil işlemci üretecekmiş sanırsam soket 1151 olacak.

ekran kartı olmadan bir süre kullanmayı düşünüyorum ? ? ? ayrıca skylake işlemci alacaktım 2017 bekleyin dediler bana intel 10nm yeni nesil işlemci üretecekmiş sanırsam soket 1151 olacak.

10nm cannonlake ailesi olucak, 2018 de çıkması planlanıyor. Yanlış bilgi edinmişsiniz. Şuan 14nm ile Kaby Lake serisi işlemciler çıkacak.

Kaby lake i bekliyorum evet redrock ta vazgectim 550watt ekran kartsiz acicaktim hic acmiyorum vaz gectim riske atilmanin anlami yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı