Yeni Sisteme Windows 10 Nasıl Kurulur?

GTX 1070 1080p kartı değildir onun yerine RX 480/580 almanız yararınıza olur yine aynı FPS'yi alırsınız. Boşuna para vermeyin. Bu arada yazım kurallarına dikkat et. Ceza yersin.

GTX 1070 1080p kartı değildir onun yerine RX 480/580 almanız yararınıza olur yine aynı FPS'yi alırsınız. Boşuna para vermeyin. Bu arada yazım kurallarına dikkat et. Ceza yersin.

Peki teşekkür ederim daha dikkatli olacağım.Bu arada RX 580 rog strıx almayı dusunuyorum.2 fanlılardan farkı daha serin olmadı değil mi ?

Bilemiyorum fakat biraz daha bekleme şansınız varsa Vega mimarili kartları beklemenizi öneririm. Yaza kadar yeni bileşenler çıkabilir. O zaman bir konu açarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Yedek bir sistemin varsa veya komşunun bilgisayarı varsa, Microsoft'un sitesinden MediaCreationTool'u indirip, sonra da Gittigidiyor üzerinden 30₺'ye Windows 10 süresiz lisans satın alabilirsiniz. KMS sakın kullanmayın. Bana 1 sene çektirtti. Şimdi lisans satın aldım. Oh be dedim :D

Windows 10 Pro Cdkey - Win 10 Pro Anahtar Kodu - Hemen Teslim GittiGidiyor'da 277869999 Buradan 46TL'ye Windows 10 alabilirsin, ben de buradan almıştım ve 5 dakika içinde mesaj kutuma key gelmişti. Anakart olarakta MSI H170 GAMING M3 Intel H170 Soket 1151 DDR4 2133MHz HDMI&DVI USB 3.1 Anakart bunu öneririm. Bu anakart normalde 580 TL kadar ve şuan indirimde. Aynı anakartı kullanıyorum ve oldukça memnunum. Senin seçtiğin ASUS B150 Gaming modelinin üst seviyesinde. Ekran kartı olarakta RX 480 tercih edebilirsin zira GTX 1070 2K oyunculuk için, i5 6500 ile bu ekran kartından 1080p'de tam performans alamayacaksındır o yüzden boşuna masraf etme. RX 480 ve i5 6500'e sahibim; bu sistemde bazı oyunlarda işlemcinin %100'de çalıştığını görüyorum bu da doğal olarak ekran kartının kimi zaman tam verimde çalışmamasına sebep oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı