Yeni sisteme Windows 10 vs 11

Babekon12

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7640HS,RTX 4060 Mobile, 16GB DDR5 5600MHZ Ram
Meslek
Öğrenci
Selam, bir arkadaşıma 3060 Ti sistem topladık. Fakat işletim sistemi açısından kendisinin bir tercihi yok. O sistemde kullanmak için Windows 11 mi iyi olur yoksa 10 mu?

Windows 11 ilk çıktığında kullanmıştım fakat oldukça sorunluydu. Şu anki durumunu pek bilmiyorum. Aldığı güncellemeleri arada görüyorum fakat yine de bilenlere danışmak istedim.

11'de hala sorunlar olabiliyor 10 öneriyorum elraende olduğu gibi FPS droplar oyun kapanmaları oluyor kuzenimde de oluyor açıkçası.

Selam, bir arkadaşıma 3060 Ti sistem topladık. Fakat işletim sistemi açısından kendisinin bir tercihi yok. O sistemde kullanmak için Windows 11 mi iyi olur yoksa 10 mu?

Windows 11 ilk çıktığında kullanmıştım fakat oldukça sorunluydu. Şu anki durumunu pek bilmiyorum. Aldığı güncellemeleri arada görüyorum fakat yine de bilenlere danışmak istedim.
Şu anda Windows 11 bayağı gelişmiş durumda ve benim tercihim güncellikten yana. Windows 11 diyorum ben. Derseniz ki çok kaynak tüketiyor, belli bir yere kadar Windows 10 derim. 2025'te bitiyor Windows 10. Fişini oesecekler.

Windows 11 öneririm. Yeni laptopuma da kurulum yaptım. Çok stabil, düzenli olarak güncelleme alıyor. Ve çıktığı zamandan beri kullanıyorum yaşanılan bugları veya hataları yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı