Yeni sisteme Windows kurulu SSD takmak

Kleith

Hectopat
Şu an SSD kullanıyorum içinde Windows ve oyunlar kurulu. Sistemin SSD hariç her parçasını değiştirip i3-9100F + 1650S sistem kuracağım, temiz kurulum gerekli mi? Sadece DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırsam yeterli olur mu?

Şu an SSD kullanıyorum içinde Windows ve oyunlar kurulu. Sistemin SSD hariç her parçasını değiştirip i3-9100F + 1650S sistem kuracağım, temiz kurulum gerekli mi? Sadece DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırsam yeterli olur mu?

Temiz kurulum yapılmasını tavsiye ederim. Ancak isterseniz sürücüleri temiz bir şekilde yeni sistemi kurabilirsiniz. Bir sorun meydana gelirse 0'dan kurulumu o zaman yaparsınız.

Uzun vadede mavi ekran hataları alman muhtemel. Oyun farklı bir diske yedekleyip temiz kurulum yapman daha sağlıklı olacaktır. Sonradan hataları bulmakla kafan ağrımasın.

Geri
Yukarı