Yeni sisteme Windows nasıl kurulur?

thea

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Vatan'dan sistem topladım. Dediler ki Windows yok ve pahalı. 5 binmiş. Dediler ki bilgisayarcıya git crack indirsin sonrasını sen cracklersin. Pek istemiyorum böyle yapmak. Ben de kendim kurabilir miyim diye düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz? Nasıl yapabilirim? Ya da lisans alabileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Vatan'dan sistem topladım. Dediler ki Windows yok ve pahalı. 5 binmiş. Dediler ki bilgisayarcıya git crack indirsin sonrasını sen cracklersin. Pek istemiyorum böyle yapmak. Ben de kendim kurabilir miyim diye düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz? Nasıl yapabilirim? Ya da lisans alabileceğim bir yer var mı?

Hocam direk Windows mu kurulu değil?

Crack indirmiştim bende ilk başta. Kesinlikle önermem. PttAvm'de falan 30-40 tl ye Windows keyleri var. Windows'u kur yaz keyi kafan rahat olsun bence.

Crack indirmiştim bende ilk başta. Kesinlikle önermem. PttAvm'de falan 30-40 tl ye Windows keyleri var. Windows'u kur yaz keyi kafan rahat olsun bence.
öncelikle teşekkürler. Şey soracaktım şimdi eve gidince windows deneme sürümü kurup oyun indirsem başka gün alsam her şey gider mi? Bir de aylık yıllık falan mı oluyor bu keyler?

öncelikle teşekkürler. Şey soracaktım şimdi eve gidince windows deneme sürümü kurup oyun indirsem başka gün alsam her şey gider mi? Bir de aylık yıllık falan mı oluyor bu keyler?
Hayır gitmez diye biliyorum. Zaten Windows'a keyi yazarken herhangi bir şey indirmiyorsunuz. Format atılmadığı sürece key kalır. Yani format atılmazsa key kaybolmuyor. Hatta OEM keyler format atılsa bile kaybolmuyor. Ben böyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

Hayır gitmez diye biliyorum. Zaten Windows'a keyi yazarken herhangi bir şey indirmiyorsunuz. Format atılmadığı sürece key kalır. Yani format atılmazsa key kaybolmuyor. Hatta OEM keyler format atılsa bile kaybolmuyor. Ben böyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin.
Şimdi windowsu usb ile yükleyeceğim. Usbyi çıkarınca windows gider mi? Yani yerel diske atmam lazım mı?

Hocam direk Windows mu kurulu değil?
yok direkt kurulu değil

Şimdi Windows'u USB ile yükleyeceğim. USB'yi çıkarınca Windows gider mi? Yani yerel diske atmam lazım mı?

Yok direkt kurulu değil.

Hocam bu video size yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı