Yeni site için hosting ve domain için site önerisi

AlexanderDaniel

Decapat
Yer
Switzerland / Zürih
Daha fazla  
Meslek
Web designer, Coder and Designer
Herkese merhaba arkadaşlar ben yeni bir site açacağım bunu için hosting ve domain alacağım site araştırıyorum bunu için sizin bildiğiniz ucuz ve güvenilir bir site var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Herkese merhaba arkadaşlar ben yeni bir site açacağım bunu için hosting ve domain alacağım site araştırıyorum bunu için sizin bildiğiniz ucuz ve güvenilir bir site var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hosting olarak
Hosting Fiyatları | Doğukan Bozoğlu ® - 05342614801 - dgknbzglumedia - Web Designer İstanbul
@dgknbzglu
Domain olarak ise
Teşekkürler @Arch or Not
Normalde hosting hizmetini minimum satın alma 1 yıl olarak belirlemiştim.
Technopat üyelerine özel 3 ve 6 aylık satın alımları da belirleyeceğim.

Domain için GoDaddy öneririm. Kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım.

Teşekkürler @Arch or Not
Normalde hosting hizmetini minimum satın alma 1 yıl olarak belirlemiştim.
Technopat üyelerine özel 3 ve 6 aylık satın alımları da belirleyeceğim.

Rica ederim hocam kendim yeni yeni HTML-CSS öğrenmeye başladığımdan çalışmalarımı şahsen yayınlanmış bir şekilde görmek için hosting ve domain konularına bakıyordum sizin mesajlarınıza bakınca hayran kaldım. Şuan ki hedefim bir gün sizin gibi bir Web development olabilmek.

Rica ederim hocam kendim yeni yeni HTML-CSS öğrenmeye başladığımdan çalışmalarımı şahsen yayınlanmış bir şekilde görmek için hosting ve domain konularına bakıyordum sizin mesajlarınıza bakınca hayran kaldım. Şuan ki hedefim bir gün sizin gibi bir Web development olabilmek.
Umarım çok başarılı olursun, yardıma ihtiyacın olduğunda etiketlemen yeter. Elimden gelen bir şey varsa yardımcı olurum.
Bol şans.

Umarım çok başarılı olursun, yardıma ihtiyacın olduğunda etiketlemen yeter. Elimden gelen bir şey varsa yardımcı olurum.
Bol şans.

Umarım hocam, şu an öğrenme aşamasında olduğumdan bir sorunum olacağını pek düşünmüyorum eğer olursa, sizin gibi bilgili birinin yardım etmesi çok iyi olur. İlgi ve alakanız çok teşekkür eder iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı