Yeni Spider-Man filmini izlemek için izlemem gereken filmler nelerdir?

cheworter

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, neredeyse hiçbir Marvel filmini izlemedim. İzlediysem de hatırlamıyorum. Yeni Spider-Man filmini izlemek istiyorum. Bu filmi izleyebilmek için izlemem gereken filmler hangileri? Sırasıyla yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Mostar'ın yazdıklarına ek olarak:
Spider-Man üçlemesini ve The Amazing Spider-Man 1 ve 2. filmini izlemeni de öneririm. Düşmanları falan tanımış olursun. Ayrıca The Amazing Spider-Man 2'den spoiler yememiş olursun.

Merhabalar, neredeyse hiçbir Marvel filmini izlemedim. İzlediysem de hatırlamıyorum. Yeni Spider-Man filmini izlemek istiyorum. Bu filmi izleyebilmek için izlemem gereken filmler hangileri? Sırasıyla yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Spider-man
Spider-man 2
Spider-man 3

The amazing spider-man
The amazing spider-man 2

Spider-man:Homecoming
Spider-man:Far from home

Ayriyetten, Daredevil(dizi), Doctor Strange gibi filmlerinde izlersen tam anlamıyla anlarsın filmi.

Spider-Man: Homecoming'den başlayabilirsin izlemeye. Ya da Avengers Civil War, Avengers Infinity War, Avengers End Game filmlerini izledikten sonra Homecoming'e başlayabilirsin.
Avengers Civil War, Avengers Infinity War, Avengers End için karakter filmlerini izlememe gerek var mı peki?
Mostar'ın yazdıklarına ek olarak:
Spider-Man üçlemesini ve The Amazing Spider-Man 1 ve 2. filmini izlemeni de öneririm. Düşmanları falan tanımış olursun. Ayrıca The Amazing Spider-Man 2'den spoiler yememiş olursun.
Spider-man
Spider-man 2
Spider-man 3

The amazing spider-man
The amazing spider-man 2

Spider-man:Homecoming
Spider-man:Far from home

Ayriyetten, Daredevil(dizi), Doctor Strange gibi filmlerinde izlersen tam anlamıyla anlarsın filmi.
Şu ana kadar çıkmış tüm Spider-Man filmlerini izle. Gerisi çok da önemli değil.
Teşekkür ederim. :)

Geri
Yukarı