Yeni SSD'ye Windows 10 Kurulumu

noobmaster69

Centipat
Selamlar. Hard diskim bir süre önce hasar gördü ve bilgisayarım açılmamaya başladı. Bilgisayarı, yeterli bilgim olmadığından dolayı babamın işyerindeki bir bilgisayarcıya bakması için yolladım ve yeni bir SSD takıldı. Ancak bunun içerisine eski diskten Windows yüklenmeyip, yerine internette 30 TL'ye satılan Windows 10 sürümlerinden satın alarak yüklemişler. Ben de sahte sürümü kullanmaktan çekiniyorum ancak eski diskten de (disk açılmadığı ve artık ben de mevcut olmadığı için) işletim sistemi kurmam mümkün değil. Yardım eder misiniz?

Casper Nirvana 15.6 NB model
2 GB NVIDIA GeForce GT745 ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette 20-30 TL'ye satılan OEM ürün anahtarları sahte değildir. Özellikle güvenilir yerlerden alındıysa. Onlar etkinleştirmek için anahtar veriyor, orada kurulum yapmıyorsunuz.

Bu rehberleri takip ederek Windows 10 kurulum USB'si hazırlayın ve kurulum işlemini gerçekleştirin. Tüm güncellemeleri ve sürücü kurulumlarını falan yaptıktan sonra da aldığınız ürün anahtarını kullanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…