Yeni Süper Türk CS:GO takımı Eternal Fire geliyor!

Paz zamanında Can takımı bırakıp gittiği için küsmüştü. Bence katılmak istiyor olsa bile katılmaz.
Zaten Can kendisi de dedi. Sanırım ben haber vermeden takımdan ani kararla ayrıldığım için bana küstü tarzı bir şey dedi. Konuşmadıklarını dile getirdi.
Yok hocam ya gelecek bir maç iyi oynayacak ama 3 maç ortada yok. XFloud bence bu kadro için düşük kalıyor o yüzden bence en iyi tercih Tarik.
Hocam Paz da istikrarlı değil ama Tarik'in durum vahim şuan. Valorant geçecek sanırım.

Nasıl yani? Sizin arkadaşınızın Xantares ile kuzen olduğunu biliyorum, ne zaman konuştunuz?
O anlattığım olay gerçekleştiği zaman sormuştun zaten, ngin evlendiği için bir daha dönmeyeceğini açıkladı. Ben Xanteres ile konuştuğum zaman takım dağolmıştı zaten.

Arkadaşlar her şeyden o kadar eminim ki, aylardır takip ediyorum. Bu takım kuruluyor, %99 da kurulacak.
Kadro:
Woxic.
İmor.
Xantares.
Calyx.
5. oyuncu tam olarak bilinmiyor.
Çok eminim, bu kadar büyük bir kitleyi trolleyemezler artık diye düşünüyorum. Eski space soldiers gibi bir dönem bizi bekliyor, top 20 takımları devirmenin verdiği hazzı tekrar yaşayacağız inşallah.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eki Görüntüle 1135089
Bundan sonra hem sangal hem de Eternal Fire'cıyım ben arkadaş!

Hocam bu tür şeylerden haberdar olmak veya maçları izlemek için önerdiğiniz veya takipte olduğunuz kanal veya sayfalar varsa ve paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Hocam bu tür şeylerden haberdar olmak veya maçları izlemek için önerdiğiniz veya takipte olduğunuz kanal veya sayfalar varsa ve paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Youtube:
Wita TV CS:GO, Ruffi CS:GO, Walaxy CS:GO, vLADOPARD (İngilizce).
İnstagram:
csgoturkiye, trcsgohaber, trcsespor, emarmontage, witatvcsgo, esporkolik.
Twitter:
esporgazetesi, emarmontage, esporkolik, gamerbaseorg.
Zaten bu sayfaları ve kanalları takip edince siz de yeni sayfalar ve kanallar keşfedeceksinizdir. 👍
😳😳 Tarık ab dur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı