Yeni Süper Türk CS:GO takımı Eternal Fire geliyor!

@Alfirk BIG'le oynadığı maçta map başı 20 vurdu dostum. MAJ3R gibi bir IGL'in olduğu takımda oldukça güzel bir skor. Flusha gibi efsane bir oyuncunun bulunduğu GORILLAZ takımını da yendiler. Bu da imoRR sayesinde.

Son düzenleme:
@Alfirk BIG'le oynadığı maçta map başı 20 vurdu dostum. MAJ3R gibi bir IGL'in olduğu takımda oldukça güzel bir skor. Flusha gibi efsane bir oyuncunun bulunduğu GORILLAZ takımını da yendiler. Bu da imoRR sayesinde.
Mirage'da Xantares farkını koymuştu ama. imorra ve hepsine attığı HS'ler... Dünyanın en iyi aimlerinden birisin be İsmail maşallah. Gerçi TabseN TiziaN Syrson da hakkını yememek lazım güzel maçtı.

Flusha efsane ama takım dünya sıralamasında 200. Falan yenmeleri zor olmamıştır.

Mirage'da Xantares farkını koymuştu ama. imorra ve hepsine attığı HS'ler... Dünyanın en iyi aimlerinden birisin be İsmail maşallah. Gerçi TabseN TiziaN Syrson da hakkını yememek lazım güzel maçtı.

Flusha efsane ama takım dünya sıralamasında 200. Falan yenmeleri zor olmamıştır.
imoRR'un FPL'deki başarısı yeter. GORILLAZ'a gelirsek sürekli oyuncu değişikliği yaptığı için ve takım yeni yeni toparlandığı için 220. Ve bu takımda Flusha, Sergej ve suNny üçlüsünün olduğunu değiştirmez. Üçü de gayet yetenekli oyuncular. Bir şey bilmeden sadece HLTV istatistiklerine bakarak yorumluyorsunuz. Baktınız HLTV'de 200. veya maçı izlemeden baktınız HLTV'den BIG vs. Sangal maçına XANTARES top fragger, özellikle Mirage'de farkı açmış. TabseN TiziaN ve Syrson'un da yakın fraglerde olduğunu gördünüz. Hemen atlayın çok iyi oynadı diye. Maçta imoRR tek başına oynadı, özellikle Mirage'de MAJ3R ve SENSEY çok dağınık ve dikkatsiz oynuyordu o yüzden Mirage'de farkı açtı. Yani kısacası HLTV'ye göre iyi oyuncu/kötü oyuncu, iyi takım/kötü takım belirliyorsunuz. imoRR oyunun en çok entry alanıydı. Sürekli önden site açtığı için killi bu kadar düşük. Bu düşük hali yani gerisini siz düşünün. Gerçi siz yine HLTV'ye bakarsınız şimdi.

@monthean

Üçü de artık çöp oyuncu arkadaşım bir Spinx veya Dycha değiller, ki o takım toparlasa ne olacak kıyas noktan o takım mı?

BIG v sangal maçını izledim kaçırır mıyım Xantares gözlerin pasını silmişti. Hala sanırım şu gerçeği kabullenemiyorsunuz; Xantares imordan kat be kat daha iyi bir oyuncu arkadaşım. Lütfen kıyaslama.

Keşke şöyle bir dostluk/gösteri maçı olsa da yeni kurulan takım herhangi bir Majör takımla (FaZe-G2-NIP-NaVi) oynasa da kaybedince, ve en skorer oyuncunun Xantares olacağı gerçeği seni biraz üzebilir. Çünkü imor ortalıkta görünmeyebilir.
Tabi bu dediğim olmayacak.

Yeni kurulum takıma gelince; bana sangal gibi olacağa benziyor veya bir kaç tık üstü olur. sangal elemelerdeki çerez takımlara kaybediyordu bu yeni takım ise elemeleri geçer gerisi gelmez diye düşünüyorum.

Neyse akşam saatlerinde ESL Pro LEAGUE 14 başlıyor, Majör takımların akıl oyunlarını satrancını izleyelim de tekrar hayret edelim bu spora <3 :)
@monthean

imoRR'a ve EternalFire'a söylediğim lafları geri alıyorum.
EternalFire v fastpayWildcats maçını izledim. Açık konuşmak gerekirse FPWC EternalFire ile kıyaslanamaz çok kolay bir maç oldu EternalFire için.

Ama şunu söyleyebilirim ki Şangal dan çok daha üst düzeyde takım.

UEFA şampiyonlar ligi dediğimiz yerlerde oynayan Master Class oyuncularımız var hepsi mükemmeldi Allah başarılarını devam ettirsin. Fena tokatladılar rakip takımı helal olsun çok iyiler. Bu arada dediğim gibi kıyas noktam fpwc değil ama yinede takım oyunu çok güzeldi aimler yaktı geçti.

Bundan böyle
Hem Fnatic hem EternalFire...

Son düzenleme:
@monthean

Üçü de artık çöp oyuncu arkadaşım bir spinx veya dycha değiller, ki o takım toparlasa ne olacak kıyas noktan o takım mı?

Bıg v sangal maçını izledim kaçırır mıyım xantares gözlerin pasını silmişti. Hala sanırım şu gerçeği kabullenemiyorsunuz; xantares imordan kat be kat daha iyi bir oyuncu arkadaşım. Lütfen kıyaslama.

Keşke şöyle bir dostluk/gösteri maçı olsa da yeni kurulan takım herhangi bir majör takımla (FAZE-G2-nıp-navi) oynasa da kaybedince, ve en skorer oyuncunun xantares olacağı gerçeği seni biraz üzebilir. Çünkü imor ortalıkta görünmeyebilir.

Yeni kurulum takıma gelince; bana sangal gibi olacağa benziyor veya birkaç tık üstü olur. Sangal elemelerdeki çerez takımlara kaybediyordu bu yeni takım ise elemeleri geçer gerisi gelmez diye düşünüyorum.

Neyse akşam saatlerinde esl Pro League 14 başlıyor, majör takımların akıl oyunlarını satrancını izleyelim de tekrar hayret edelim bu spora <3 :)
@monthean

İmorr'a ve eternalfire'a söylediğim lafları geri alıyorum.
Eternalfire v fastpaywildcats maçını izledim. Açık konuşmak gerekirse fpwc eternalfire ile kıyaslanamaz çok kolay bir maç oldu eternalfire için.

Ama şunu söyleyebilirim ki şangaldan çok daha üst düzeyde takım.

UEFA şampiyonlar ligi dediğimiz yerlerde oynayan Master class oyuncularımız var hepsi mükemmeldi Allah başarılarını devam ettirsin. Fena tokatladılar rakip takımı helal olsun çok iyiler. Bu arada dediğim gibi kıyas noktam fpwc değil ama yine de takım oyunu çok güzeldi aimler yaktı geçti.

Bundan böyle.
Hem fnatic hem eternalfire...

Biz boşa konusmuyoruz. Anlatmaya çalıştık o kadar. Fanboy olduk.

@monthean

Üçü de artık çöp oyuncu arkadaşım bir Spinx veya Dycha değiller, ki o takım toparlasa ne olacak kıyas noktan o takım mı?

BIG v sangal maçını izledim kaçırır mıyım Xantares gözlerin pasını silmişti. Hala sanırım şu gerçeği kabullenemiyorsunuz; Xantares imordan kat be kat daha iyi bir oyuncu arkadaşım. Lütfen kıyaslama.

Keşke şöyle bir dostluk/gösteri maçı olsa da yeni kurulan takım herhangi bir Majör takımla (FaZe-G2-NIP-NaVi) oynasa da kaybedince, ve en skorer oyuncunun Xantares olacağı gerçeği seni biraz üzebilir. Çünkü imor ortalıkta görünmeyebilir.

Yeni kurulum takıma gelince; bana sangal gibi olacağa benziyor veya bir kaç tık üstü olur. sangal elemelerdeki çerez takımlara kaybediyordu bu yeni takım ise elemeleri geçer gerisi gelmez diye düşünüyorum.

Neyse akşam saatlerinde ESL Pro LEAGUE 14 başlıyor, Majör takımların akıl oyunlarını satrancını izleyelim de tekrar hayret edelim bu spora <3 :)
@monthean

imoRR'a ve EternalFire'a söylediğim lafları geri alıyorum.
EternalFire v fastpayWildcats maçını izledim. Açık konuşmak gerekirse FPWC EternalFire ile kıyaslanamaz çok kolay bir maç oldu EternalFire için.

Ama şunu söyleyebilirim ki Şangal dan çok daha üst düzeyde takım.

UEFA şampiyonlar ligi dediğimiz yerlerde oynayan Master Class oyuncularımız var hepsi mükemmeldi Allah başarılarını devam ettirsin. Fena tokatladılar rakip takımı helal olsun çok iyiler. Bu arada dediğim gibi kıyas noktam fpwc değil ama yinede takım oyunu çok güzeldi aimler yaktı geçti.

Bundan böyle
Hem Fnatic hem EternalFire...
1.si ben imoRR'a çaylak dendiği için imoRR'u savundum. 2.'si Wildcats maçını izledin mi bilmiyorum ama imoRR Xantares'ten kat kat iyiydi. Yani daha henüz imoRR'un aiminin ne kadar gelişmiş olduğunu sırf Sangal'da oynadığı için anlayamamak çok büyük acziyetlik.
Edit : Wildcats yorumunu şimdi gördüm böyle geri vites yaptırırlar işte. :) imoRR'un hakkında atıp tutmamak gerekiyor Türkiye'nin en iyi 2. hatta 1. oyuncu olma potansiyeli var.

1.si ben Imorr'a çaylak dendiği için Imorr'u savundum. 2.'si wildcats maçını izledin mi bilmiyorum ama imorr Xantares'ten kat kat iyiydi. Yani daha henüz Imorr'un aiminin ne kadar gelişmiş olduğunu sırf Sangal'da oynadığı için anlayamamak çok büyük acziyetlik.
Edit: Wildcats yorumunu şimdi gördüm böyle geri vites yaptırırlar işte. :) imorr'un hakkında atıp tutmamak gerekiyor Türkiye'nin en iyi 2. hatta 1. oyuncu olma potansiyeli var.

Genel olarak furiousss ve xantares kadar olmasa da potansiyeli yüksek. İmorr Türkiye'de ilk 5'e girebilecek bir oyuncu.

Yeni konular

Geri
Yukarı