Yeni sürücüler ile RX 5500XT vs 1660S karşılaştırması

İndirim bekliyorum hocam bu sırada da oynamak istedim ancak dediğin gibi W10 2004'te başlangıç ekranından öteye geçilmiyor.

İndirim bekliyorum hocam bu sırada da oynamak istedim ancak dediğin gibi W10 2004'te başlangıç ekranından öteye geçilmiyor.

Duyduğuma göre oyunun klasörlerinin içerisinde "Microsoft.SunriseBaseGame_1.380.112" diye başlayan bir dosya varmış. Bunu oradan çıkarıp oyunu tekrar başlatıyormuşsun, açılmazsa geri koyup yeni oluşanın üzerine yazıp tekrar deniyormuşsun. Denemekten zarar gelmez.

Geçen kuzenimle konuşuyordum o da korsan indirmiş, dedim ki korsanlarda virüs var o var bu var neden orijinal almıyorsun. O da abi tüm parayı bilgisayara gömdüm oyuna para kalmadı dedi ben de dedim sana para mı yok bulalım bir sponsor o da o zaman abi ben benim Steam hesabının linkini bırakayım bağış yapmak isteyen olursa bana oradan ulaşsın dedi. Ben de foruma atayım dedim orada yardımsever boldur .
@kino hocam yok mu "teknik bağış" .

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…