Yeni sürücüler ile RX 5500XT vs 1660S karşılaştırması

• Konuyu başlatan rilou
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 978
İndirim bekliyorum hocam bu sırada da oynamak istedim ancak dediğin gibi W10 2004'te başlangıç ekranından öteye geçilmiyor.

Duyduğuma göre oyunun klasörlerinin içerisinde "Microsoft.SunriseBaseGame_1.380.112" diye başlayan bir dosya varmış. Bunu oradan çıkarıp oyunu tekrar başlatıyormuşsun, açılmazsa geri koyup yeni oluşanın üzerine yazıp tekrar deniyormuşsun. Denemekten zarar gelmez.

Duyduğuma göre oyunun klasörlerinin içerisinde "Microsoft.SunriseBaseGame_1.380.112" diye başlayan bir dosya varmış. Bunu oradan çıkarıp oyunu tekrar başlatıyormuşsun, açılmazsa geri koyup yeni oluşanın üzerine yazıp tekrar deniyormuşsun. Denemekten zarar gelmez.
Geçen kuzenimle konuşuyordum o da korsan indirmiş, dedim ki korsanlarda virüs var o var bu var neden orijinal almıyorsun. O da abi tüm parayı bilgisayara gömdüm oyuna para kalmadı dedi ben de dedim sana para mı yok bulalım bir sponsor o da o zaman abi ben benim Steam hesabının linkini bırakayım bağış yapmak isteyen olursa bana oradan ulaşsın dedi. Ben de foruma atayım dedim orada yardımsever boldur :).
@kino hocam yok mu "teknik bağış" :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı