Yeni sürüm Python eski dosyaları açar mı?

Fury23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, GitHub'dan kullandığım bazı projelerde 3.6 sürümünü isterken bazıları 3.11 istiyor. Hangisii kullanacaksam ona göre sürüm değiştirip duruyorum. İkisi de kurulu olunca sonradan kurduğum aktif oluyor. 3.11'i kursam hepsini çalıştırmaz mı? GitHub'da verilen sürüm minimum sürüm müdür?

1681983021473.png

Bu şekilde verilmiş 3.6 üzeri için ama tıkladığımda özellikle 3.6'ya atıyor ve 3.11'de çalışmıyor sanırsam.

Merhaba, GitHub'dan kullandığım bazı projelerde 3.6 sürümünü isterken bazıları 3.11 istiyor. Hangisii kullanacaksam ona göre sürüm değiştirip duruyorum. İkisi de kurulu olunca sonradan kurduğum aktif oluyor. 3.11'i kursam hepsini çalıştırmaz mı? GitHub'da verilen sürüm minimum sürüm müdür?

Eki Görüntüle 1747434

Bu şekilde verilmiş 3.6 üzeri için ama tıkladığımda özellikle 3.6'ya atıyor ve 3.11'de çalışmıyor sanırsam.
Kullandığın projenin kütüphanelerine ve modüllerine göre değişir. Basit bir proje ise çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ancak eğer kompleks birçok kütüphanenin iç içe girdiği bir proje ise tavsiye edilen sürümü kullanmak daha iyi olacaktır. Sürümler arası sözdizimi, standart modül farkları bulunabiliyor. Bunları da dikkate almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı