Yeni T20 Rezaleti: Avea inTouch

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Turkcell ve Vodafone çöp denilebilecek cep telefonlarını getirip satmakta ısrar ediyorlar. Bu konuda en son çalışma Avea'dan geliyor. Firmanın piyasaya sürdüğü inTouch modeli 600 MHz işlemcisi ve Android 2.3 işletim sistemi ile tek kelimeyle rezalet!

Kesinlikle uzak durulması gereken bir telefon! İşletim sistemi iseki, işlemcisi yavaş ve ICS desteği yok. hani alıp 3 ay sonra çöpe atacağınız telefon serisinden...

Tarifeler telefon üretiyor. Keşke herkes kendi çapında bir şeyler yapsaydı, sizin neyinize telefon üretmek!

Siz her yöne bedava kampanyanızla uğraşın, bırakın telefonları Çin yapsın. :)

Hay mallar. ZTE dünyanı en iyi 5. markası (4.de olabilir). Türkcel T30 huwai'den yapılmış. Araştırmadan yorum yazmayın. Intouch (ZTE blade) zamanında avrupanın en çok satılan telefonu oldu. Galaxy s4'e rakipleri var. Hay mallar avea intouch 2 zaten özeikleri konusunda fiyatına uygun olan en iyi telefonlardan biri.

Anlayacağın dilden yazayım.

İlk olarak, ZTE dünyanın en iyi 5. markası falan değil. En çok satan demek en iyisi demek değildir. Operatör ile anlaşmalar yapıp senin gibi enayilere ucuz malı toptan alıp satınca pazar payı artar bu firmaların. Yoksa sokakta üstüne para verseler kimse almaz.

Huwai ne ? Huawei. Çin'in devlet destekli iletişim cihazları üreticisi. En son baktığımda iletişim cihazlarına ajanlık için arka kapı yerleştirip yerleştirmediği araştırılıyordu.

Avrupa'da o kadar çok satıldı ki, o yüzden Modaco'da ZTE Blade forumlarında incin top oynuyor ve XDA'de telefonun kendi bölümü bile yok. Ben de yaparım çakma bir telefon S4'e rakip derim. S4'ü alan 2 sene kullanır, senin dediğin çakma cihazı ay.

Avea InTocuh ancak senin gibilere pazarlanan ve gördüğüm kadarıyla da hedef kitlesine ulaşmakta başarıyı yakalamış bir cihaz :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı