Yeni telefona Gmail ile giris yaptığımda eski telefonuma kod geliyor

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben M52 5G aldim Gmail'imi girdim, eski telefonuma(Xiaomi Redmi Note 6 Pro)ve annemin telefonuna (Note 9 Pro)kod geldi 2 basamakli örneğin: 56
Sonra direk telefonumun önüne Gmail'den mesaj geldi bu hesaptan giriş yapan siz misinis die bende evet, ben yaptım a tıkladığımda 3 tane 2 basamaklı sayı geldi örneğin: 81, 56, 72 ben ortakine bastım yani (56) hesabımı girdim ancak her Gmail girişimde bu olayı yaşıyorum bu kod meseleside Gmail'in güvenlik kismindan geliyor. Bu güvenlik duvarını nasıl kaldırabilirim?
Not: Eski telefonumu satacağım o yuzden eski telefonuma kod gitmesini istemiyorum.

İlgili mail adresini kod gelmesini istemediğin telefondan kaldırman gerek. Bunu yapmaz isen kod gelmeye devam edecektir. Google'ın girişler için kullandığı güvenlik önlemi bu.

Hocam merhaba acil bu konu hakkında bir desteğe ihtiyacım var. Ben telefonumu sıfırladım ve mail adresim o telefon dışında bir yerde açık değildi. Telefonu sıfırladım kurdum tekrar giriş yaparken elimde ki cihazla 2 basamaklı sayı ile doğrulama istiyor, ama hesap açık olmadığı telefonu sıfırladığım için doğrulama yapamıyorum bunu nasıl geçebilirim telefon numaram da güncel. Sol altta başka bir yöntem dene var oradan numarama kod göndersem kodu girip giriş sağlayabilir miyim lütfen bir aydınlatır mısınız?

Hocam merhaba acil bu konu hakkında bir desteğe ihtiyacım var. Ben telefonumu sıfırladım ve mail adresim o telefon dışında bir yerde açık değildi. Telefonu sıfırladım kurdum tekrar giriş yaparken elimde ki cihazla 2 basamaklı sayı ile doğrulama istiyor, ama hesap açık olmadığı telefonu sıfırladığım için doğrulama yapamıyorum bunu nasıl geçebilirim telefon numaram da güncel. Sol altta başka bir yöntem dene var oradan numarama kod göndersem kodu girip giriş sağlayabilir miyim lütfen bir aydınlatır mısınız?

Son söylediğini bize sormak yerine deneyebilirsin diyebilirsiniz ama bu iki basamaklı sayı seçmesinde fazlaca denediğim için şu an sorduğum yöntemi deneyemiyorum.

Son söylediğini bize sormak yerine deneyebilirsin diyebilirsiniz ama bu iki basamaklı sayı seçmesinde fazlaca denediğim için şu an sorduğum yöntemi deneyemiyorum.
Hocam başka yöntem isteyip telefon numarasıyla doğrulama isteyin. Sim kart takılı ise cihazda kodu otomatik alana yazacaktır.

Geri
Yukarı