Yeni Tomb Raider oyunu gelecek mi?

YENİ OYUN GELECEK Mİ?

• GELİR

• GELMEZ

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

252217

Hectopat
Makaleler
1
Rise of Tomb Raider ve son çıkan Shadow of the Tomb Raider oyunlarını oynadım en sevdiğim oyunlardan bir tanesi. Yeni Tomb Raider oyunu gelecek mi pek bilgim yok o yüzden size sorayım dedim. Sizce yeni Tomb Raider oyunu çıkacak mı yoksa final mi yaptılar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tomb Raider serisi özünde aksiyon-macera odaklı bir oyundu(eski oyunlarda aksiyon daha ağır basıyordu). Square Enix ulan bu insanlar bu oyunu oynuyor da Lara bu hale nasıl geldi insanlara bunu da gösterelim diyerek çoğu insanın favorisi haline gelmiş üçleme ile serisi reboot etti yani 2013, Rise ve Shadow ile. Shadow ile serinin bittiğine inanmıyorum yakın zamanda yeni oyunları gelebilir hatta belki Remake kervanına Tomb Raider serisinin eski oyunlarını sokabilirler. Modern Warfare 2019 gibi düşünün millet hep bu oyundan önce Price ve ekibinin hikayesini merak ediyordu, nasıl bir araya geldiklerini filan. Şimdi ise bizler Tomb Raider fanları olarak Lara hanımın nasıl bu hale geldiğini biliyoruz. Bahsettiğim hali tam olarak şu video da ki gibidir :D;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yeni oyun gelecek. Ama ne zaman geleceği ile ilgili bir açıklama yapmadılar. Yeni oyun hakkında Tomb Raider'ın bütün serisindeki hikayeleri, zaman çizelgelerini birleştireceklerini söylediler. Bana göre en düşük ihtimal seneye bir şeyler sızdırılır. Ortalama 2 yıla gelir bence yeni Tomb Raider.

Yeni oyun geleceğini söylüyorlar fakat yakın bir zamanda olmayacağını da belirtiyorlar. Eski nesil oyunlar ile son üçlemenin birleştirilmesi için gelecek oyunlar diye belirtmiş yapımcılar. Mantıklı. Gelmeli de zaten ama bunu markayı sağmak olarak düşünmemek gerek. 25 yıllık bir tarihi var oyunun.

Mali ve teknik açıdan mümkün müdür bilmiyorum ama ileriki zamanda bir bonus ile Angel of Darkness'ın yeniden yapılmasını isterdim. En azından son üçlemenin mekanikleriyle. Her açıdan bunu hakeden bir oyun gerçekten. Ama işte dizi veya film projeleri de var sanırım. Çok çok zaman ister.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı