Yenı Topladığım Bilgisayar Açılmıyor

PSU ana karta takmadan kısa devreyle çalışıyor... Ama ana karta takınca çalışmıyor.

Ama ana kartı vatandan almadım kı hepsiburadadan aldım PSU vatandan aldım ama o çalışıyor

Topladığın sistemi bir yazsan önce psu belki yetmiyor. Belki bağlantıları eksik yapıyorsun. Belki de anakartta sıkıntı vardır. İki fan çalıştırıyor diye psu çalışıyor denilemez tabii ki.

Garantisi var tek sorun Hepsiburadaya göndermek ki Allah bilir tekrar ne zaman gönderirler ki işin sonunda kart sağlam demeleri de var :(

Çalışan bir sistem parçalarında deneyip çalıştırıldığı görülene kadar denilemez...
Öncelikle seninle yersiz bir tartışmaya girmiycem sonuçta yardımcı olmaya çalışıyorsun Allah razı olsun ... Dediğim ğibi şu an tek yapabildiğim PSU ana kartsız çalıştırabilmek başka sistemde deneme şansım yok

Garantisi var tek sorun Hepsiburadaya göndermek ki Allah bilir tekrar ne zaman gönderirler ki işin sonunda kart sağlam demeleri de var :(

Öncelikle seninle yersiz bir tartışmaya girmiycem sonuçta yardımcı olmaya çalışıyorsun Allah razı olsun ... Dediğim ğibi şu an tek yapabildiğim PSU ana kartsız çalıştırabilmek başka sistemde deneme şansım yok

Böyle bir yere varamayacağınızın da umarım farkındasınızdır öyleyse. Anakartı iade edersiniz yeni aldıysanız hepsiburada 14 gün içinde iade alma koşulu var teslimden itibaren yeni bir anakart alırsınız eğer psudan eminseniz tabi.

Böyle bir yere varamayacağınızın da umarım farkındasınızdır öyleyse. Anakartı iade edersiniz yeni aldıysanız hepsiburada 14 gün içinde iade alma koşulu var teslimden itibaren yeni bir anakart alırsınız eğer psudan eminseniz tabi.
14 den fazla oldu ilk olarak ana kartı almıştım..

MSI Z97 Gaming 5

İntel 4790k

GSKIL 8 (4*2) vs.

Corsair CS 750M Gold

Sanirim en mantıklısı bu olacak hocam ama yarına kadar yinede farfklı yollar ariycam sizlerin yardımıyla

Arkadaşlar başka yardım edecek yokmu ..? :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı