Valorant'ta nasıl gelişilir?

swynZz

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
9400 gt i5 4460 8 gb ram 240gb ssd gigabyte h81m s2v anakart
Gold eloyum. One tap denemeye çalışıyorum elimden geldiğince. Bir günde 2 bela atıyorum bazen bazen de bir gün hiç oynayamıyorum. Günden güne aimim değişiyor. Normal mi? Düzenli Aim Lab OSU Poligon DM oynamaya çalışıyorum gene iyi fakat hala Gold'dan çıkamıyorum. Arkadaşlarımla oynuyorum. Nasıl geliştiririm kendi mi?

Aim sizi sadece 1v1 veya 1v2 gibi pozisyonlarda öne çıkarır. Oyunu öğrenmeye çalışın. Bu tarz FPS oyunlarında genelde doğru zamanda doğru yerde olmak önemlidir.

Aimlabs gibi programlarla refleksiniz geliştirebilirsiniz. Cross koyulması gereken yerleri ve "peek" atmayı öğrenin. Youtube' a bahsettiğim konuları yazarsanız uygun videoları bulabilirsiniz.

Aimlabs gibi programlarla refleksiniz geliştirebilirsiniz. Cross koyulması gereken yerleri ve "peek" atmayı öğrenin. YouTube'a bahsettiğim konuları yazarsanız uygun videoları bulabilirsiniz.

Cross placementım iyi fakat tektek sıkamıyorum bazen veya ıskalıyorum cross placement olsa da hem 60Hz'yim hem de farem kötü diyedir belki.

Aim sizi sadece 1v1 veya 1v2 gibi pozisyonlarda öne çıkarır. Oyunu öğrenmeye çalışın. Bu tarz FPS oyunlarında genelde doğru zamanda doğru yerde olmak önemlidir.
hocam oyun bilgim iyi sayılırda aimim biraz kötümsü

Geri
Yukarı