Yeni Toplanan Bilgisayarda Fanların Dönmemesi Ve Aşırı Kasması

fleeee

Hectopat
Daha fazla  
Satın aldıgım toplama bilgisayar bugün elime ulaştı. Zar zor da olsa ekran kartını takmayı becerdim. Bilgisayarın görüntü bağdaştırıcısında ekran kartını görmesine rağmen çalıştıgını zannetmiyorum. Fanlar dönmüyor ve en düşük grafikli oyunda bile aşırı kasıyor. Sizden ricam yardımcı olabilir misiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kere ekran kartından görüntü alıyorsan, bu ekran kartının çalıştığını gösterir. Kasmasının bir çok faktörü olabilir. Driverlar son sürüm mü?
Fanlar düşük sıcaklıkta dönmez.
İkinci bir senaryo ise görüntüyü anakart üzerinden alıyor olabilirsin ( kabloyu oraya taktıysan )
Intel graphics düşük fps veriyordur.

Bir kere ekran kartından görüntü alıyorsan, bu ekran kartının çalıştığını gösterir. Kasmasının bir çok faktörü olabilir. Driverlar son sürüm mü?
Fanlar düşük sıcaklıkta dönmez.
İkinci bir senaryo ise görüntüyü anakart üzerinden alıyor olabilirsin ( kabloyu oraya taktıysan )
Intel graphics düşük fps veriyordur.
Bence işlemcisi darboğaz yapıyor ama tam özelliklerini bilmediğim için yorum yapamıyorum. Darboğaz yaptığı için ekran kartı ısınmıyor yani fanları dönmüyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı