Yeni toplanan RX 6950 XT ve R5 5600 sistem tepki vermiyor

kutlusson

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3600 Mhz GoodRam
SSD veya HDD modeli
1 TB Ssd
Ekran kartı
RX 6950 XT
Anakart
Asus B550M-K
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba, bugün İtopya'dan ekran kartsız bir sistem topladım. Ekran kartını kendim taktım. Kasanın güç tuşuna bastığımda monitöre herhangi bir şey yansımıyor. Ekran kartı dahil kasanın içindeki tüm RGB'ler yanıyor, fanlar dönüyor. Sorunun neden kaynaklı olabileceğine dair bir fikri olan var mı? Ekran kartındaki 3 farklılık DisplayPort'u da denedik, olmadı. HDMI ile denemek bir fark yaratır mı? USB portları da çalışır durumda. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün İtopya'dan ekran kartsız bir sistem topladım. Ekran kartını kendim taktım. Kasanın güç tuşuna bastığımda monitöre herhangi bir şey yansımıyor. Ekran kartı dahil kasanın içindeki tüm RGB'ler yanıyor, fanlar dönüyor. Sorunun neden kaynaklı olabileceğine dair bir fikri olan var mı? Ekran kartındaki 3 farklılık DisplayPort'u da denedik, olmadı. HDMI ile denemek bir fark yaratır mı? USB portları da çalışır durumda. Şimdiden teşekkürler.

Ekran karıtının ucundaki sarı yerleri silgiyle sildinmi.

Sorun anakart uyuşmazlığı olabilir.

Hocam anakart uyuşmazlığı nasıl olur? Merak ettim.

RAM'leri yerinden çıkartıp diğer iki slota takar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı