Yeni Toplanan Sistem Görüntü Vermiyor

Numbness

Kilopat
Arkadaşlar az önce topladığım sistemin kablolarını bağladım. Önce DVI kablosuyla denedim ardından VGA kablosuyla denedim yine de monitörden görüntü gelmiyor kasa çalışıyor, monitör de hiç bir tık yok. Yoksa monitör ile ilgili bir şey mi yapmam lazım ?

Not : Monitör : ASUS VS247H.

Harici bir ekran kartı varsa görüntü kablosunun ona bağlanması gerek basit bir şey ama atlanabiliyor bende de aynı durum oldu sorun RAM kaynaklı olabilir RAM'leri tek tek deneyin RAM slotlarını değiştirerek deneyin büyük ihtimalle sorunu bulursunuz.

Harici bir ekran kartı varsa görüntü kablosunun ona bağlanması gerek basit bir şey ama atlanabiliyor bende de aynı durum oldu sorun RAM kaynaklı olabilir RAM'leri tek tek deneyin RAM slotlarını değiştirerek deneyin büyük ihtimalle sorunu bulursunuz.
Hmm. Anladım kabloları denedim yine aynı 2 tane DVI portu var zaten ikisini de denedim ama olmadı VGA portunu ise üstteki DVI portuna uydu alttakine takmaya çalıştım uymadı. Şimdi ise ram' leri değiştirerek yapacağım zaten yine olmazsa monitörde sıkıntı vardır acaba bana VS247H hakkında bilgi verir misiniz ? Sorunun monitör ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Monitörü kullanmadan önce yapmam gereken bir ayar felan mı vardı acaba ? Orayı atlamış olabilirim.

Sisteme başka bir monitör tak dene bakalım görüntü verecek mi. Monitör hakkında bir şey söyleyemem ama standart özelliklerde bir monitör ekstra bir özelliği yada eksiği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı