Yeni Toplanan Sistemde Görüntü Gidiyor

Gökhan Özer

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'dan aldığım yeni bilgisayara Windows sitesinden Windows 10 1903 kurdum. PC açıldıktan kısa süre sonra monitöre "no signal" uyarısı gelmeye başlıyor. Hemen ardından resetlediğim zaman BIOS ekranı geliyor ve PC açılmıyor. BIOS pilini çıkarıp takarsam açılıyor ve kurtarma yazısı geliyor. Tekrar format atıyorum ama sonuç değişmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan aldığım yeni bilgisayara Windows sitesinden Windows 10 1903 kurdum. PC açıldıktan kısa süre sonra monitöre "no signal" uyarısı gelmeye başlıyor. Hemen ardından resetlediğim zaman BIOS ekranı geliyor ve PC açılmıyor. BIOS pilini çıkarıp takarsam açılıyor ve kurtarma yazısı geliyor. Tekrar format atıyorum ama sonuç değişmiyor.
Dostum, sistemi belirt. Ekran kartı ya da anakart. Itopya ile konuş yolla. Ben yaşadığımı anlatiyim. Aynı BIOS geliyor fakat yükleme ekranında görüntü donuyordu. Alt+f4 ile bilgisayarı kapatabiliyordum. Anakartı yolladim garantiye BIOS chip arizaliymis. Sıfır almistim ama olabiliyormuş değiştiler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı