Yeni Toplanan Sisteme Windows Nasıl Kurulur?

• Konuyu başlatan Quxd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 854

Quxd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan'dan yeni bir sistem toplayacağım ama orada Windows için ekstra para istiyorlar. Kendim yeni aldığım sisteme Windows kurabilir miyim? Ya da bilgisayarcıya götürsem kurarlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırasıyla bu rehberler tüm ihtiyacınız olan bilgiyi içeriyor. Kendiniz tabii ki yapabilirsiniz. 8 GB boyutunda USB belleğe, Windows kurulum dosyalarını bu USB'ye yazdırmak için bir bilgisayara ve internet bağlantısına ihtiyacınız var. Kurulumu tamamladıktan sonra Kinguin, G2A ve Gittigidiyor gibi sitelerden Windows OEM lisansı satın alıp sistemde etkinleştirebilirsiniz. Böylelikle korsan kullanmamış olacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sırasıyla bu rehberler tüm ihtiyacınız olan bilgiyi içeriyor. Kendiniz tabii ki yapabilirsiniz. 8 GB boyutunda USB belleğe, Windows kurulum dosyalarını bu USB'ye yazdırmak için bir bilgisayara ve internet bağlantısına ihtiyacınız var. Kurulumu tamamladıktan sonra Kinguin, G2A ve Gittigidiyor gibi sitelerden Windows OEM lisansı satın alıp sistemde etkinleştirebilirsiniz. Böylelikle korsan kullanmamış olacaksınız.

Arkadaş, windows kurulumunun teknik kısmından bahsetmiyor.
Windows'u "Aga'ya beleş" kontenjanından nasıl kuracağını soruyor.
Crack-patch vs, vs...

Arkadaşlar Vatan'dan yeni bir sistem toplayacağım ama orada Windows için ekstra para istiyorlar. Kendim yeni aldığım sisteme Windows kurabilir miyim? Ya da bilgisayarcıya götürsem kurarlar mı?

Bu forumda illegal windows kurulumu ile ilgili destek verilmiyor, bildiğim kadarıyla. "Hz. Google" amcaya bir danışın derim. ;)

Peki sistemi aldıktan sonra bir bilgisayarcıya götürsem korsan Windows 10 yükler mi ben yapamazsam? Yaparsa 20-30 TL ister dediler bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm, korsan konusunda yardımcı olamam. Emek hırsızlığı için burada yardım etmiyoruz. İşletim sisteminin parasını ödedikten sonra yardımcı olabiliriz ancak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı