Yeni Türk Markası Laptop: Everest

Bir ürün fiyatına göre iyi değilse bırak Türk markası olmasını babamın bile olsa almam. Parayı sokaktan bulmuyoruz. Ha fiyatı iyidir rakiplerine göre o zaman alınır ama bu fiyata kat ve kat daha iyi laptoplar var. Yani sırf milli veya dini değerler için bir ürün almayın demek istiyorum.

Cihazın kullanım amacı PUBG değil. Oyun bilgisayarı muamelesi yapmaya gerek yok. Ekran/kasa oranı yüzünden açıkçası büyüledi beni. Ama içindeki batarya ve markanın verdiği daha doğrusu veremediği güven dolayısıyla büyüleyiciliğini bir anda kaybeden bir cihaz olmuş bence.
Fiyat konusunda da bu tür bilgisayarlar aşağı yukarı bu fiyatta oluyor ancak biraz daha düşük olabilirdi.
Bu tasarıma yakın bilgisayarlardan bu fiyat bandında çok göremedim bu arada. Paylaşan olursa memnun olurum.

Sakın everest markasından bir ürün almayın çünkü o yerli bir firma bu yüzden her an patlayıcı bomba olma ihtimali var ve yerli olduğu için kesin kalitesizdir. Gidin hemen yabancı firma alın yerli firma her zaman kötüdür.

Sakın everest markasından bir ürün almayın çünkü o yerli bir firma bu yüzden her an patlayıcı bomba olma ihtimali var ve yerli olduğu için kesin kalitesizdir. Gidin hemen yabancı firma alın yerli firma her zaman kötüdür.
Siz bizi çok yanlış anlamışsınız...

Casper aldım bugün Allah için şu an tüm günahlarımdan arınmış gibi hissediyorum 😎

Bir ısınıyor varya sanki Allah mesaj gönderiyor çok iyi bir lütuf Casper'a sahip olmak.
Din konusu hakkında dalga geçip kendinizce espri yapmayı bırakırsanız iyi olacak.
Arkadaş pek iyimser elhamdülillah. Bende tartışma çıksın istemediğim için öyle dedim mümin kardeşim.

Geri
Yukarı