Awacs markası güvenilir mi ve i7-3770 bilgisayar alınır mı?

Bu parayı asla etmez. Markayı da ilk defa duydum. Kaç yıllık ekran kartı ve işlemci bulunduruyor. Bu paralara daha güzel sistemler dizilir ancak şuan yaşanan stok sıkıntılarından dolayı bir öneride bulunamıyorum. Önerisi olan arkadaşlar olacaktır.

Trendyol'da awacs diye bir marka var ve almak istediğim bir bilgisayarları var. Bütçem 4000 - 6000 TL. Bana bu markanın güvenilir olup olmadığını söyleyebilir misiniz? AWACS I7-3770 / 16 Gb Ram / 240 Gb Ssd / Gtx 1050tı 4 Gb Ddr5 / 21'5 Led Oyun Bilgisayarı | Trendyol
Bu parayı bu çöp sisteme vermek çok saçma. Zaten sistem DDR3, daha ucuza DDR4 sistem alabilirsiniz.
Üstüne kalan paraya monitör, klavye, fare alabilirsiniz.

2.elden alsan ekran kartsız o chipseti 1000-1100 liraya alırsın ki ben o parayı da vermem bir de 1050 takılı uzak dur oradan 4000-6000 TL sistem tavsiyesi diye konu açarsın yardımcı olurlar.

Bu parayı bu çöp sisteme vermek çok saçma. Zaten sistem DDR3, daha ucuza DDR4 sistem alabilirsiniz.
Üstüne kalan paraya monitör, klavye, fare alabilirsiniz.

Bunu alması biraz daha iyi olmaz mı GTX 1650 biraz kötü bir kart RX570'in bile gerisinde diye hatırlıyorum. Ayrıca kasayı mutlaka Cougar olanı yapmalısın ileride güç kaynağı sorunları yaşamak istemiyorsan :D. Ekran kartlarında küçük bir sıralama yaparsak;

RX550< RX560 ≥ 1050Ti <RX570 ≥ GTX 1650 < RX580 = 1650 SUPER = 5500XT diye devam eder sizin fiyat aralığınızda (5000₺) en az bu sıralamadaki son üç ekran kartını kullanmalısınız diğer türlü kazık yemiş gibi olursunuz :D. Yukarıdaki sistemi alman daha güzel olur.

Ben aldım dolar artacak diye ve temiz işlemcilerine uygun internetten aldığımın tıpatıp aynısı bir bilgisayar geldi. Tek sorunum yüklenilen Windows ile bazı sıkıntılar yaşadım o yüzden bilgisayarı sıfırlayıp Windows'u baştan indirdim ve hiçbir sorunum olmadı.

Ben aldım dolar artacak diye ve temiz işlemcilerine uygun internetten aldığımın tıpatıp aynısı bir bilgisayar geldi. Tek sorunum yüklenilen Windows ile bazı sıkıntılar yaşadım o yüzden bilgisayarı sıfırlayıp Windows'u baştan indirdim ve hiçbir sorunum olmadı.
Keşke almasaydın, 3.nesilden kalma işlemci ve 1050ti 6500 TL etmez. Bu paraya daha iyi apu sistem toplardın.

Yeni konular

Geri
Yukarı